26.7 C
İstanbul
Cumartesi, Haziran 22, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelBLUE WATER SHIPPING Türkiye Fuar Operasyonlarına Başladı

BLUE WATER SHIPPING Türkiye Fuar Operasyonlarına Başladı

BLUE WATER SHIPPING TÜRKİYE FUAR OPERASYONLARINA BAŞLADI

Danimarka merkezli lojistik şirketi Blue Water Shipping, 30 yıllık fuar lojistiği deneyimini de Türkiye’ye taşıdı. Şirketin Fuar ve Etkinlik Lojistiği Müdürü Murat Kaya, dünya çapındaki 70 ofisleri ve işe özgü çözüm ortakları sayesinde her bölgede rahatça hareket edebildiklerini, dünyanın en çok ilgi gören fuarları için lojistik çözümler sunduklarını belirtti.

Türkiye’de yatırım yapan Danimarka merkezli lojistik şirketi Blue Water Shipping, 30 yıllık global fuar lojistiği deneyimini de Türkiye’deki şirketlerin hizmetine sunmaya başladı. Dünyanın sayılı lojistik şirketlerini çatısı altında toplayan Uluslararası Fuar Lojistiği Derneği (IEALA) üyesi olan Blue Water Shipping, her yıl ANUGA, EIMA, AGRITECHNICA dâhil olmak üzere çok sayıda küresel fuarda lojistik hizmetler veriyor.

Blue Water Shipping Fuar ve Etkinlik Lojistiği Müdürü Murat Kaya, dünyanın farklı 70 ülkesindeki ofislerinin ve çözüm ortaklarının, fuar ve etkinlik lojistiğinde kendilerini güçlü kılan etkenlerin başında geldiğini söyledi.

 

“Operasyonel ve mali açıdan avantaj sağlıyoruz”

Küresel yapılanmaları sayesinde müşterilerine operasyon ve maliyet açısından önemli avantajlar sağladıklarına dikkati çeken Kaya, “Alanında uzmanlaşmış fuar lojistiği ekibimiz de fuarın başından sonuna kadar müşterilerimizle koordineli bir süreç yönetimi sağlayarak ihtiyaç duyacakları her konuda çözüm üretiyor, ekstra bir konfor ve güven alanı yaratıyor. Ayrıca uzman ekibimiz fuar boyunca alanda, müşterimizin yanında oluyor.” diye konuştu.

Kaya, tüm fuar ve etkinlik lojistiği hizmetlerini tek noktadan yürüttüklerini, firmaların sadece fuara odaklanmasını sağladıklarını dile getirdi.

 

Enerji başta olmak üzere tüm sektörlere hizmet veriyoruz

Enerji, makine, gıda ve tarım başta olmak üzere tüm sektörlere fuar ve etkinlik lojistiği hizmeti sunduklarını belirten Kaya, küresel altyapıları sayesinde her bölgede rahatça hareket edebildiklerini vurguladı.

Kaya, “Tüm dünyada fuar ve etkinlik lojistiği çözümleri üretebiliyoruz. Ağırlıklı olarak ise Almanya, İtalya, ABD ve BAE’de Dubai’ye çalışıyoruz.” bilgilerini verdi.

Müşterilerinin fuara gidecek malzemelerini depolarından alıp fuar alanındaki standına kadar güvenle teslim ettiklerini anlatan Kaya, “Kati ya da geçici olarak organize edilen tüm yüklerin sorunsuz bir şekilde yurt içi, yurt dışı gümrükleme ve standa tesliminde ekstra ihtiyaç duyulabilecek ekipman tedariki, fuar süresi boyunca boş kapların depolanması ve ilgili malzemelerin geri getirilmesi gibi fuar lojistiğinde gerekli olan tüm hizmetler için destek oluyoruz.” değerlendirmesinde de bulundu.

Önceki Haber

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
38 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
944 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar