4.7 C
İstanbul
Perşembe, Şubat 22, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelCRYPTOM BOSPHORUS BOAT SHOW Başlıyor

CRYPTOM BOSPHORUS BOAT SHOW Başlıyor

CRYPTOM BOSPHORUS BOAT SHOW Başlıyor

11-20 Kasım 2022 tarihlerinde organize edilecek olan “CRYPTOM BOSPHORUS BOAT SHOW” Tekne, Tekne Ekipman ve Aksesuarları Fuarı, ED Fuarcılık ve YATED Fuarcılık tarafından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği izni ile 11-20 Kasım 2022 tarihlerinde MarinTurk İstanbul City Port ev sahipliğinde deniz üzerinde gerçekleştirilecektir.

9 gün sürecek olan fuarda, Mega yatlar, Motor yatlar, Yelkenli tekneler, Katamaranlar, Spor botlar, Sürat tekneleri, Botlar, Tekne Motorları, Tekne ekipman ve aksesuarlar, Deniz motosikleti, Deniz oyuncakları, Sektörün önde gelen Leasing ve Sigorta firmaları, Tekne tekstili, Tekne elektroniği ve daha birçok ürün bu fuarda sergilenmek üzere yerlerini alacaktır.

Her zevke ve ihtiyaca uygun yerli tekne marka / modelleri ve dünya markaları bu fuarda görücüye çıkacaktır. Cryptom Bosphorus Boat Show Deniz, 500’ den fazla marka ve yüzlerce tekne 45.000’ den fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapacaktır. Cryptom Bosphorus Boat Show Deniz Fuarı, sektörün lider markalarını, her ihtiyaca ve zevke uygun tekneyi bir araya getiren, ekipman ve aksesuar çeşitleri olarak zengin çeşitliliği ile ziyaretçiye aradığını bulmasını sağlayan yepyeni bir bakış açısı ile organize edilecek olan fuardır.

 

Önceki Haber

Son Eklenenler
- Reklam -

Çok Okunanlar