23.7 C
İstanbul
Cumartesi, Haziran 22, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelD-Marin Tüm Marinalarında Çevre Farkındalık Günlerini Kutladı

D-Marin Tüm Marinalarında Çevre Farkındalık Günlerini Kutladı

D-MARIN TÜM MARİNALARINDA ÇEVRE FARKINDALIK GÜNLERİNİ KUTLADI

D-Marin, 5 Haziran Dünya Çevre Günü ve 8 Haziran Dünya Okyanus Günü’nü, kıyıların korunması ve çevresel sürdürülebilirlik konularında farkındalık yaratmayı amaçlayan bir etkinlik ve girişim takvimi ile kutladı.

D-Marin uluslararası önem taşıyan bu günleri Yunanistan, Hırvatistan, Karadağ, Türkiye, İspanya, İtalya ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki 20 marinasının tamamında kutladı.

Bir dizi sahil ve deniz dibi temizliği etkinliği düzenleyen D-Marin, bölgedeki okullar için deniz yaşamının değeri ve küçük eylemlerin yaratabileceği olumlu değişim hakkında eğitim oturumları gerçekleştirdi. Ayrıca bölge halkıyla birlikte, yerel çevrenin korunması için birlikte hareket edilmesi gerekliliğine dair bilgilendirici etkinlikler de düzenlendi.

Bu girişimler, D-Marin’in “bugünün ve gelecek nesillerin sürdürülebilir marinalarını” yaratmayı amaçlayan çevresel, sosyal ve yönetişim (ÇSY) stratejisine olan bağlılığını bir kez daha teyit ediyor.

Sürdürülebilir kaynak yönetimi, karbon ayak izinin küçültülmesi ve koruma projeleri de dâhil olmak üzere olumlu değişimi teşvik etmek için sürekli girişimlerde bulunan D-Marin, aynı zamanda çalışanlarına sürdürülebilirlik uygulamaları eğitimi vererek bilgilerini toplumla paylaşabilecek donanımı kazandırıyor.

D-Marin SEÇ Sorumlusu Areti Priovolou yaptığı açıklamada “D-Marin olarak sürdürülebilirlikle seçkin marina deneyimlerinin bir arada var olabileceğine inanıyoruz. Sorumlu uygulamaları temel faaliyetlerimizle bütünleştirerek çevre üzerinde olumlu bir etki yaratırken aynı zamanda inovasyon ve büyümeyi de destekleyebiliriz. Dünya Çevre Günü ve Dünya Okyanus Günü vesilesiyle halkımızı, misafirlerimizi, ortaklarımızı ve şehirli dostlarımızı sürdürülebilir bir gelecek için el ele vermeye çağırıyoruz. Gelin, hep birlikte çevre dostu uygulamaları benimseme, doğal kaynakları koruma ve gezegenimizi gelecek nesiller için koruma taahhüdünde bulunalım” dedi.

D-Marin Hakkında

2003 yılında kurulan ve merkezi Yunanistan’da bulunan, seçkin marinaların tercihi D-Marin; Yunanistan, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Karadağ, Hırvatistan, İspanya ve İtalya’da toplam 10.000’in üzerinde iskele ve 2.000’den fazla tekneyi ağırlayabilen kara park tesislerine sahip 20 marina işletmektedir. D-Marin, özel müşterilerine ve iş ortaklarına üstün kalite standartları ve birinci sınıf müşteri hizmetleri temin ederek müşterilerine zenginleştirilmiş yatçılık deneyimleri sunmak için çalışmaktadır.

 

önceki haberhaber

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
38 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
944 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar