31.8 C
İstanbul
Cumartesi, Temmuz 20, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelD-Marin - Premium Marinas' Uygulamasının Lansmanını Yaptı

D-Marin – Premium Marinas’ Uygulamasının Lansmanını Yaptı

D-Marin – Premium Marinas’ Uygulamasının Lansmanını Yaptı.

20 seçkin marinanın tercihi D-Marin, dijitalleşme stratejisinin bir parçası olarak müşteri deneyimini daha da zenginleştirmek amacıyla tüm marinalarında kullanılacak özel bir uygulama hayata geçirdi.

D-Marin’in “Bağlantılı Marina” girişiminin bir parçası olarak başlatılan uygulama, tüm mobil işletim sistemleriyle uyumlu olmanın yanında D-Marin dünyasındaki en son gelişmeleri tek bir ortamda bir araya getiriyor.

D-Marin – Premium Marinas uygulaması, müşterilerin ihtiyaç duydukları tüm önemli bilgi ve hizmetlere ulaşabildikleri, kişiselleştirilmiş bir merkeze erişim sağlayan, merkezi bir platform olma özelliği taşıyor. Marina sahiplerinin marina ekipleriyle doğrudan iletişim kurmalarının yanı sıra bağlama yerlerini anlık olarak seçebilmelerini, rezerve edebilmelerini ve yenileyebilmelerini, ödeme yapabilmelerini ve giriş işlemlerini uzaktan tamamlayabilmelerini sağlıyor. Böylece uygulama, bekleme sürelerini önemli ölçüde azaltırken, müşterilerin her konumdaki en son haberleri, etkinlikleri ve özel teklifleri öğrenmelerine olanak tanıyarak marinalarla etkileşim biçimlerini değiştiriyor.

 

Sezgisel uygulama aynı zamanda müşterilere, D-Marin’in yakın zamanda piyasaya sürülen ve 2023 boyunca marinalarında kullanıma sunulan Akıllı Pedestal çözümü üzerinde tam kontrol sağlıyor. Kullanıcı, uygulama aracılığıyla prizlere güç akışını açıp kapatabiliyor ve marina ofisine girmesine gerek kalmadan enerji ve su tüketimini kolayca kaydedebiliyor, izleyebiliyor ve optimize edebiliyor.

D-Marin’in otonom Tekne Sensörleri ile bağlantı kuran D-Marin – Premium Marinas uygulaması sayesinde yıllık bağlama yeri sahipleri de maksimum emniyet ve güvenliğin keyfini çıkarırken, teknelerinin sintine, ısı, akü durumu ve konum gibi bilgilerini günün her saati takip edebiliyor ve anlık olarak güncelleyebiliyor.

 

D-Marin Dijital Hizmetler Başkanı Matthias Gehring uygulamaya ilişkin değerlendirmesinde şunları söyledi: “Uygulamamızın lansmanıyla müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak pek çok yenilikçi hizmeti bir araya getiriyoruz. Böylece hem suda daha fazla vakit geçirebilecekler hem de teknelerinin güvenliği artacak. D-Marin – Premium Marinas uygulaması, en iyi konumlarda en iyi müşteri deneyimini sunma taahhüdümüzün bir parçası olarak, yatçılık maceralarını daha keyifli hâle getirecek.”

 

D-Marin Uygulaması yıllık ve transit müşteriler içindir ve Apple App Store ve Google Play Store üzerinden indirilebilir.

 

Daha fazla bilgi için www.d-marin.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

D-Marin Hakkında

2003 yılında kurulan ve merkezi Yunanistan’da bulunan, seçkin marinaların tercihi D-Marin; Yunanistan, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Karadağ, Hırvatistan, İspanya ve İtalya’da toplam 10.000’e yakın bağlama yeri ve 2.000’den fazla tekneyi ağırlayabilen kara park tesislerine sahip 20 marina işletmektedir. D-Marin, özel müşterilerine ve iş ortaklarına üstün kalite standartları ve birinci sınıf müşteri hizmetleri temin ederek müşterilerine zenginleştirilmiş yatçılık deneyimleri sunmak için çalışmaktadır.

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
39 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
965 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar