20.1 C
İstanbul
Cumartesi, Mayıs 25, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelD-MARIN, SENSE4BOAT ile Stratejik Dijitalleşme Ortaklığını Duyurdu.

D-MARIN, SENSE4BOAT ile Stratejik Dijitalleşme Ortaklığını Duyurdu.

D-MARIN, SENSE4BOAT İLE STRATEJİK DİJİTALLEŞME ORTAKLIĞINI DUYURDU 

D-MARIN, AĞININ TAMAMINDA SUNACAĞI AKILLI MARİNA ÇÖZÜMLERİYLE MÜŞTERİ DENEYİMİNİ DAHA DA GELİŞTİRİYOR
Premium marina ağı operatörü D-Marin, dijitalleşme stratejisinin sıradaki önemli unsuru olarak, tekne güvenliğine odaklanan bir Nesnelerin İnterneti (IoT) şirketi olan Sense4Boat’un çoğunluk hissesini satın aldığını bugün duyurdu.

Sense4Boat, D-Marin ağının tamamına, iskeleye yanaşmış teknelerin tüm hayati parametrelerini izlemek ve potansiyel tehditleri gerçek bir tehlike haline gelmeden çok önce tespit etmek için son teknoloji bir IoT platformu sağlayacak. Güvenilir ve kullanıcı dostu sensörlere dayanan platform, müşterilerin marinadan uzaktayken tekneleri için endişelenmek yerine yelken açmaya daha fazla zaman ayırmalarını mümkün kılacak. D-Marin’in dijitalleşme yatırımı programı, şirketin yat sahiplerinin yatçılık deneyimlerini zenginleştirmeye yönelik ana odağının bir parçasını oluşturuyor. 

Ortaklık, D-Marin ve Sense4Boat’un olağanüstü Akıllı Marina çözümleri yaratmaya odaklanmasını sağlarken, tüm yat sahiplerinin faydalanabileceği marina teknolojilerinin sunumunu hızlandırmak için araştırma ve geliştirme fırsatları yaratacak. Anlaşma kapsamında Sense4Boat, platformunu geliştirmeye ve tekne, marina ve sigorta sektörlerindeki operasyonlarını daha da büyütmeye devam edecek.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan D-Marin Ticari Direktörü Dean Smith şunları söyledi: “Sense4Boat ile ortaklığımızı genişletmekten ve şirketin tekne sahiplerinin içini rahatlatmak için geliştirdiği yenilikçi sensörleri sistemlerimize tam olarak entegre etmek ve geliştirmek amacıyla şirketin çoğunluk hissesini satın almaktan büyük heyecan duyuyoruz. Dijitalleşme yolculuğumuzda attığımız bu adımı yeni adımlar izleyecek. Bu ortaklığın, söz konusu teknolojiyi sadık ve potansiyel müşterilerimizle buluştururken müşteri deneyimi alanında sunduklarımızı da daha da geliştireceğinden eminiz. Ayrıca, Sense4Boat’u D-Marin ağının ötesine geçme planlarında desteklemeye de kararlıyız.”

Sense4Boat kurucusu ve CEO’su Krešimir Žic ise şunları ekledi: “Dijitalleşme ve IoT teknolojisinin 21. yüzyılda marinalar için en önemli rekabet avantajları olduğuna yürekten inanıyoruz. D-Marin’de vizyonumuzu ve tutkumuzu paylaşan stratejik bir ortak gördük. Birlikte sektörün tamamını dönüştürecek ve tekne kullanmayı tüm tekne sahipleri için daha güvenli, daha kolay ve daha keyifli hale getirecek yenilikçi çözümler yaratacağız.”

D-Marin Hakkında:

2003 yılında kurulan ve merkezi Yunanistan’da bulunan, seçkin yat marinalarının lider işletmecisi D-Marin, Yunanistan, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Karadağ ve Hırvatistan’da toplam 10.000’e yakın iskele ve 2.000’den fazla tekneyi ağırlayabilen kuru havuz tesislerine sahip 16 marina işletmektedir. D-Marin, özel müşterilerine ve iş ortaklarına üstün kalite standartları ve birinci sınıf müşteri hizmetleri temin ederek müşterilerine zenginleştirilmiş yatçılık deneyimleri sunmak için çalışmaktadır.

 

Sense4Boat Hakkında

 

Sense4Boat, Akıllı Marina ve Uzaktan Tekne İzleme çözümlerinde uzmanlaşan bir Hırvat IoT şirketidir. Son teknoloji IoT sensörleri ve yenilikçi bir dijital platform ile Sense4Boat, tekne sahipleri için gerçek anlamda modüler çözümler sunmakta ve marinalar ile sigortacıların Sense4Boat teknolojisini kişiselleştirilmiş ürün ve hizmetlerine uygulamalarına olanak sağlamaktadır.

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
37 HABERLER
Avatar photo
18 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
917 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar