26.4 C
İstanbul
Cumartesi, Temmuz 20, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelD-MARIN’DEN İki Dakikada Online Rezervasyon

D-MARIN’DEN İki Dakikada Online Rezervasyon

D-MARIN’DEN PAZAR LİDERİ BİR UYGULAMA DAHA: İKİ DAKİKADA ONLINE REZERVASYON

 D-Marin, müşterilerinin şirketin hizmet verdiği marinalarından herhangi birinde tercih ettikleri yeri iki dakikadan kısa bir sürede seçip, rezerve etmelerini sağlayan yeni online rezervasyon platformunu hayata geçirdi. Uygulamanın başlangıcından bu yana yeni rezervasyonların %35’inden fazlası yeni dijital platform üzerinden yapıldı.

Online rezervasyon sisteminin hayata geçirilmesi, grubun “Connected Marina” (Bağlantılı Marina) stratejisinin bir parçasını oluşturuyor ve şirketin tüm müşterilerine olağanüstü bir yatçılık deneyimi sunan ve piyasaya öncülük eden seçkin hizmetler geliştirme taahhüdünü ortaya koyuyor.

D-Marin Dijital Hizmetler Başkanı Matthias Gehring uygulamaya ilişkin değerlendirmesinde şunları söyledi: “Belirli bir bağlama yerinin anında rezervasyon ve anında onay ile online olarak seçilebilmesi, operasyonel sistemlerimizin tam entegrasyonu sayesinde sunulan ve sektörde benzeri bulunmayan bir çözüm. Özel yaklaşımımız sayesinde tüm müşterilerimize bu hayat kolaylaştıran hizmeti sunabiliyoruz; böylece müşterilerimiz sıraya girmek, beklemek ya da marinada yer bulma endişesi yaşamak yerine gün batımının keyfini çıkarabiliyorlar. D-Marin müşterilerinin yeni dijital hizmetleri bu denli hızla benimsemesinden büyük mutluluk duyuyor ve gelecekte heyecan verici başka projeler hayata geçirmeyi tasarlıyoruz. Şu ana kadar müşterilerimizin geribildirimleri son derece olumlu.”

Daha fazla bilgi için lütfen www.d-marin.com/en/new-online-services/ adresini ziyaret edin

D-Marin Hakkında:

2003 yılında kurulan ve merkezi Yunanistan’da bulunan, seçkin yat marinalarının lider işletmecisi D-Marin, Yunanistan, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Karadağ ve Hırvatistan’da toplam 10.000’e yakın iskele ve 2.000’den fazla tekneyi ağırlayabilen kuru havuz tesislerine sahip 16 marina işletmektedir. D-Marin, özel müşterilerine ve iş ortaklarına üstün kalite standartları ve birinci sınıf müşteri hizmetleri temin ederek müşterilerine zenginleştirilmiş yatçılık deneyimleri sunmak için çalışmaktadır.

 

Önceki Haber

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
39 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
964 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar