Bodrum'da 4. ayak tamamlandı 5. ayak start aldı
13 Nisan 2012, 18:33 0

Bodrum'da 4. ayak tamamlandı 5. ayak start aldı

4 Mevsim yelkenlerin fora olduğu Bodrum'da Kış sezonunda da yelken yarışları tüm hızıyla devam ediyor.

4 Mevsim yelkenlerin fora olduğu Bodrum'da Kış sezonunda da yelken yarışları tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye'nin en kolay uçuran kredi kartı Wings'in öncülüğünde; Akdeniz'in ödüllü marinası Milta Bodrum Marina ve Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) işbirliği ile kış aylarında gerçekleşen "2009 Wings Kış Trofesi" yelken yarışları, Bodrum'da 5. Ayak yarışları ile devam ediyor.

Toplam yedi ayaktan oluşan "2009 Wings Kış Trofesi", 4. ayak 21-22 Mart'ta dört mevsimin yaşandığı iki gün boyunca 49 teknenin ve 370 kişinin katılımı ile bitti. Oldukça çekişmeli geçen ve renkli görüntülerin oluştuğu yarışlar, Trofe boyunca tüm hızıyla devam edecek. Kış sezonu yelken yarışlarına yeni bir nefes getiren Wings Kış Trofesi'nde, tekneler Wings'le kuşlar gibi özgürce uçmak için 4-5 Nisan'da, Bodrum'da yeniden buluşacak.

51 tekne ile start alan Wings Kış Trofesinde 5. Ayak yarışları ile yelkenciler, Bodrum'un sıcak atmosferi ile unutulmaz yarışların keyfini çıkarmaya devam edecekler. 4 Nisan Cumartesi 17:00de Marina Yacht Club La Vella Restorant'ta 2009 - 2012 ISAF Kuralları bilgilendirme toplantısı yapılacak. 5 Nisan akşamı Marina Yacht Club'ta düzenlenecek ödül töreninde, merakla beklenen 5. Ayak yarışlarının kupaları da sahiplerini bulacak ve yelkenciler yarışların tatlı yorgunluğunu Marina Yacht Club'un sıcak ev sahipliği ile atacaklar.

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Balıkesirli gençler yelken eğitiminde

29 Haziran 2015

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, gençler, okulların tatil olmasının ardından, Türkiye Yelken Federasyonu Burhaniye Yelken eğitim Tesislerini doldurdu.

Denizciler Dayanışma Derneği (DAK-SAR)

17 Ocak 2011

Denizciler Dayanışma Derneği (DAK-SAR) 18. Olağanüstü Genel Kurul'u İstanbul Yelken Kulübü Burhan Kunt Salonu’nda yapıldı

Antalya'da yepyeni bir liman doğuyor

05 Ekim 2012

Antalya Limanı'nda kamu kurum ve kuruluşlarına ait binalar liman dışına çıkarılacak. Bölgede 67 futbol sahası büyüklüğünde, 564 bin metrekarelik yeni bir liman yaratılıyor.

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Aytaç Gıda

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

ŞDL Zincir Sanayi

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Denizaşırı Kışkırtmalar İhanetler ve Tarihi Gerçekler

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Anadolu Feneri - Ali Soysal

BANNER

StatCounter