Bodrum'da 4. ayak tamamlandı 5. ayak start aldı
13 Nisan 2012, 18:33 0

Bodrum'da 4. ayak tamamlandı 5. ayak start aldı

4 Mevsim yelkenlerin fora olduğu Bodrum'da Kış sezonunda da yelken yarışları tüm hızıyla devam ediyor.

4 Mevsim yelkenlerin fora olduğu Bodrum'da Kış sezonunda da yelken yarışları tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye'nin en kolay uçuran kredi kartı Wings'in öncülüğünde; Akdeniz'in ödüllü marinası Milta Bodrum Marina ve Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) işbirliği ile kış aylarında gerçekleşen "2009 Wings Kış Trofesi" yelken yarışları, Bodrum'da 5. Ayak yarışları ile devam ediyor.

Toplam yedi ayaktan oluşan "2009 Wings Kış Trofesi", 4. ayak 21-22 Mart'ta dört mevsimin yaşandığı iki gün boyunca 49 teknenin ve 370 kişinin katılımı ile bitti. Oldukça çekişmeli geçen ve renkli görüntülerin oluştuğu yarışlar, Trofe boyunca tüm hızıyla devam edecek. Kış sezonu yelken yarışlarına yeni bir nefes getiren Wings Kış Trofesi'nde, tekneler Wings'le kuşlar gibi özgürce uçmak için 4-5 Nisan'da, Bodrum'da yeniden buluşacak.

51 tekne ile start alan Wings Kış Trofesinde 5. Ayak yarışları ile yelkenciler, Bodrum'un sıcak atmosferi ile unutulmaz yarışların keyfini çıkarmaya devam edecekler. 4 Nisan Cumartesi 17:00de Marina Yacht Club La Vella Restorant'ta 2009 - 2012 ISAF Kuralları bilgilendirme toplantısı yapılacak. 5 Nisan akşamı Marina Yacht Club'ta düzenlenecek ödül töreninde, merakla beklenen 5. Ayak yarışlarının kupaları da sahiplerini bulacak ve yelkenciler yarışların tatlı yorgunluğunu Marina Yacht Club'un sıcak ev sahipliği ile atacaklar.

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Zararlı Deniz Canlıları

12 Mart 2001

Denizlerimizde yaşayan zararlı canlı türleri oldukça azdır. Bununla birlikte yoktur da denilemez. Zararlı deniz canlılarını verdikleri zarara göre iki ana kısında inceleyebiliriz.

Şiddetli fırtına İzmir'i felç etti

19 Ocak 2018

İzmir'de hızı saatte 103 km bulan şiddetli fırtına sabah iş'e gitmek isteyenlere geçit vermedi

ÜYE GİRİŞİ

BANNER

Yelkenci İlan Ver

Yazarlar

Facebook

BANNER

Dalgacı - Günlük Yatılı Turlar ve Özel Organizasyonlar

BANNER

Tutku Sailing Yacht / 0533 164 99 60

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Atölye Kürün – Ressam, Heykeltraş, Ürün Satışları ve Özel Tasarımlar

BANNER

Dövmeliyim

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

MarinTurk Marina'da kaçırılmayacak fırsatlar

BANNER

Captain’s Sailing, sizi 12 saatlik teorik eğitimlerle ilk başlangıç noktasından alarak kendi teknenizle tüm dünya denizlerinde seyir yapma beceri ve bilgisine yükselmenizi amaçlar.

BANNER

Özel İSTANBUL TIP MERKEZİ - 1998'den Bugüne Sağlıkla

BANNER

Yelken Eğitimi Atilla Gökova Sailing

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

Kechi Sailing - Uluslarası sertifikasyonlara sahip çok yapılı ve esnek kadro sistemi ile sizler için en yakın, en kolayı hedefleyen bir anlayışla akademik danışman ve uzman denizci kadrosuyla hizmetinizdeyiz.

BANNER

StatCounter