Bodrum'da 4. ayak tamamlandı 5. ayak start aldı
13 Nisan 2012, 18:33 0

Bodrum'da 4. ayak tamamlandı 5. ayak start aldı

4 Mevsim yelkenlerin fora olduğu Bodrum'da Kış sezonunda da yelken yarışları tüm hızıyla devam ediyor.

4 Mevsim yelkenlerin fora olduğu Bodrum'da Kış sezonunda da yelken yarışları tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye'nin en kolay uçuran kredi kartı Wings'in öncülüğünde; Akdeniz'in ödüllü marinası Milta Bodrum Marina ve Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) işbirliği ile kış aylarında gerçekleşen "2009 Wings Kış Trofesi" yelken yarışları, Bodrum'da 5. Ayak yarışları ile devam ediyor.

Toplam yedi ayaktan oluşan "2009 Wings Kış Trofesi", 4. ayak 21-22 Mart'ta dört mevsimin yaşandığı iki gün boyunca 49 teknenin ve 370 kişinin katılımı ile bitti. Oldukça çekişmeli geçen ve renkli görüntülerin oluştuğu yarışlar, Trofe boyunca tüm hızıyla devam edecek. Kış sezonu yelken yarışlarına yeni bir nefes getiren Wings Kış Trofesi'nde, tekneler Wings'le kuşlar gibi özgürce uçmak için 4-5 Nisan'da, Bodrum'da yeniden buluşacak.

51 tekne ile start alan Wings Kış Trofesinde 5. Ayak yarışları ile yelkenciler, Bodrum'un sıcak atmosferi ile unutulmaz yarışların keyfini çıkarmaya devam edecekler. 4 Nisan Cumartesi 17:00de Marina Yacht Club La Vella Restorant'ta 2009 - 2012 ISAF Kuralları bilgilendirme toplantısı yapılacak. 5 Nisan akşamı Marina Yacht Club'ta düzenlenecek ödül töreninde, merakla beklenen 5. Ayak yarışlarının kupaları da sahiplerini bulacak ve yelkenciler yarışların tatlı yorgunluğunu Marina Yacht Club'un sıcak ev sahipliği ile atacaklar.

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Antik Dönemin İzlerini Taşıyan Gemi Kaş'a Demir Attı

23 Eylül 2019

Alman Arkeolog Dr. Görlitz tarafından tasarlanan ve antik dönemin gemicilik teknikleriyle tamamen kamıştan inşa edilen 'Abora-IV' adlı gemi, Antalya'da Kaş Limanı'na demir attı. Abora-IV, kalıcı olarak Patara Antik Limanı'nda sergilenecek.

Hamsi Sarma

15 Mayıs 2001

TP52 Super Series Yarışları Sona Erdi

10 Temmuz 2018

Hırvatistan'da yer alan D-Marin Mandalina ve D-Marin Dalmacija marinalarının ev sahipliği yaptığı dünyanın en prestijli yat yarışlarından TP52 Super Series yarışlarında D Marin Mandalina ayağında Quantum Racing takımı, D-Marin Dalmacija'da ise Luna Rossa takımı birinci oldu.

ÜYE GİRİŞİ

BANNER

Marinturk Amatör Denizci Belgeni Al

Yazarlar

Facebook

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter