YDÜ Öğrencileri Denizlerden KKTC'ye sesleniyor
03 Eylül 2013, 11:14 0

YDÜ Öğrencileri Denizlerden KKTC'ye sesleniyor

Yakın Doğu Üniversitesi Denizcilik Fakültesi'nin mezunları, denizlerden KKTC'ye seslenmeye devam ediyor!

YDÜ DENİZCİLİK FAKÜLTESİ MEZUNLARI, AÇIK DENİZLERDE GURURLA İLERLİYOR!

Bir ada ülkesi olarak, denizcilik eğitimi için son derece uygun bir merkez olan KKTC'de her geçen gün daha da gelişen ve öğrencilerinin büyük bir çoğunluğu tarafından ilk üç sırada tercih edilen Yakın Doğu Üniversitesi Denizcilik Fakültesi'nin mezunları, denizlerden KKTC'ye seslenmeye devam ediyor!

Taşımacılığın çok büyük bir kısmının denizyolu ile yapıldığı günümüzde, bir ada ülkesi olarak, denizcilik eğitimi için son derecede uygun bir merkez olan KKTC'de eğitim veren Yakın Doğu Üniversitesi Lefkoşa Kıbrıs (Near East University Nicosia Cyprus) Denizcilik Fakültesi mezunlarının başarı hikayeleri, dünyanın dört bir yanından gelmeye devam ediyor.

YDÜ Eğitim ve Araştırma Gemisi TEAL

Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Bölümü, Güverte Bölümü ve Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği Bölümü'nden oluşan YDÜ Denizcilik Fakültesi mezunları, Türk denizciliğinin önde gelen kurumlarında ve okyanuslarda önemli görevler üstleniyorlar.

YDÜ Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Altunç

YDÜ Denizcilik Fakültesi 2012 mezunu Erdoğan Akdoğan'ın, UN RO-RO'da 4. kaptan olarak çalıştığını ifade eden Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Altunç; Akdoğan'ın UN İSTANBUL gemisinde ise 2008 mezunu Buğra Sezer ve YDÜ Denizcilik Fakültesi güverte stajyeri Zeynel Abidin Arslan ile birlikte çalıştıklarını dile getirdi. Prof. Dr. Altunç, diğer bir mezun olan Ateş Bulut Şimşek'in ise ukraine-ıllıchevsk'de stajına devam ettiği bilgisini aktardı.

YDÜ Denizcilik Fakültesi 2012 mezunu Erdoğan Akdoğan'ın, UN RO-RO'da 4. kaptan olarak görev yapıyor

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Gemi sökümcüler büyümek için yer arıyor

11 Ocak 2013

Aliağa'daki gemi sökümcüler 2012 yılında dünyadaki ekonomik kriz nedeniyle hurdaya ayrılan gemi sayısındaki artışla birlikte kapasitesinin üzerinde çıkınca söküm için firmalar yeni yer arayışına girdi.

Marina Yüzer İskele Sistemlerine Yeni Bir Bakış Açısı

02 Mart 2013

1970'li senelerden günümüze Turizm Bakanlığımızın büyük destekleriyle büyüyüp gelişen marina sektörümüz, zaman içerisinde artan çevre bilinci ile alternatif marina sistemleri çözümlerine yönelmiştir.

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Aytaç Gıda

BANNER

Süper Wood Marin

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Denizaşırı Kışkırtmalar İhanetler ve Tarihi Gerçekler

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Anadolu Feneri - Ali Soysal

BANNER

StatCounter