Yelken Kulüp Yenileniyor
23 Kasım 2014, 19:02 0

Yelken Kulüp Yenileniyor

Muğla'nın Bodrum ilçe Belediyesi Bodrumspor Yelken Şubesi Akustik Turizm ile 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı.

Bodrumspor ve Akustik Turizm arasında imzalanan 3 yıllık sponsorluk anlaşması kapsamında İçmeler'de bulunan Yelken Külüp'te tadilat çalışmaları başladı. İçmeler'de bulunan yelken kulüpte yapılacak başlıca çalışmalar kapsamında tekne park alanının üzerine sundurma yapılacak, öğrencilerin ders gördüğü sınıfların bakımı ve malzeme ihtiyaçları karşılanacak, iskele tadilatı ve çevre düzenlemesi yapılacak.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya Akustik Turizm'e yelken şubesine vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederek şunları söyledi; ''Bodrumspor Yelken Şubesi olarak bu yıl ve bundan önceki yıllarda birçok başarıya imza attık. Bu tür başarıların tekrarlanması ve yeni Dünya şampiyonları çıkarabilmemiz ve Milli Takıma daha çok sporcu yetiştirebilmemiz için bu tür sponsorluk anlaşmalarına ihtiyacımız var. Ben buradan yelken şubemize destek olan Akustik turizme yine çok teşekkür ediyorum''

Bodrumspor ve Akustik Turizm arasında imzalanan 3 yıllık sponsorluk anlaşması kapsamında İçmeler'de bulunan Yelken Külüp'te tadilat çalışmaları başladı.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yelken Şubesi İçmeler Yelken Kulüp'te başlayan çalışmalar yaklaşık bir ay sonra tamamlanacak.

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Rus takımları kamp için Bodrum'u seçti

30 Kasım 2014

Rusya'nın Moskova, Sochi ve CSK yelken kulüplerinin optimist ve laser takımları kamp için Bodrum'a geliyor.

Donanma Yarışında Finiş Gölcük

20 Eylül 2018

Donanma Komutanlığı ile İstanbul Yelken Kulübü işbirliğinde düzenlenen ve İYK 2018 Yat Trofesi'ne puan veren Donanma Kupası 22-23 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek.

ÜYE GİRİŞİ

BANNER

Marinturk Amatör Denizci Belgeni Al

Yazarlar

Facebook

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter