Ege Bölgesi Optimist Laser Yelken Yarışları Kuşadası'nda yapıldı
30 Nisan 2016, 21:05 0

Ege Bölgesi Optimist Laser Yelken Yarışları Kuşadası'nda yapıldı

Kuşadası Yelken ve İhtisas Kulübü'nün katkılarıyla düzenlenen Türkiye Yelken Federasyonu Ege Bölgesi Optimist / Laser Yelken Yarışları Kuşadası'nda yapıldı.

Başlangıç noktası Kuşadası Halk Plajı olan Ege Bölgesi Optimist / Laser Yelken Yarışları büyük ilgi gördü. 20 Kulüp ile yaşları 7 ila 18 arası değişen 241 sporcunun katıldığı yarışlar Optimist, Optimist Junior, Laser 4.7, Laser 4.7 Junior ve Laser Radial kategorilerinde gerçekleştirildi.

Ege Bölgesi Optimist / Laser Yelken Yarışlarının sonunda ödül töreni Kuşadası Setur Marina'da yapıldı. Optimist kategorisinde birinciliği Efe Tulçalı ve Yağmur Özcan, Optimist Junior kategorisinde birinciliği Okyanus Arıkan, Laser 4.7 kategorisnde birinciliği Rasim Yaşar ve Zeynep Tuncalı, Laser 4.7 Junior kategorisinde birinciliği Yiğit Yalçın Çınak, Laser Radial kategorisinde ise birinciliği Berkay Abay ve Deniz Dağdelen aldı.

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

YAZIKLAR OLSUN

20 Ocak 2021

Balıkçıların Barınağa Sığınmasına İzin Verilmedi! 4 Tekne Battı, 1 Tekne Kayıp

Yapay göl kenarına ev izni çıkıyor

10 Ağustos 2012

Yönetmelik değişikliğiyle, yat limanlarında bilinen alt yapı tesislerine ilave olarak ''yatçı konaklama tesisi'' adı altında yapılaşmaya izin verilecek.

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Süper Wood Marin

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

StatCounter