Palmarina/Bodrum'da Yacht Show Eurasia başladı
15 Haziran 2017, 10:44 0

Palmarina/Bodrum'da Yacht Show Eurasia başladı

Yacht Show Eurasia Fuarı serisini 14-18 Haziran 2017 tarihleri arasında Bodrum Palmarina'da bugün görkemli bir açılışla gerçekleştirdi

Denizcilik sektöründe ciddi atılımlar gerçekleştiren Viaport Marina ve fuarcılık sektöründe gittikçe yükselen bir başarı yakalayan Via Fuarcılık tarafından ilki Mayıs 2016'da düzenlenen Yacht Show Eurasia Fuarı serisini 14-18 Haziran 2017 tarihleri arasında Bodrum Palmarina'da bugün görkemli bir açılışla gerçekleştirdi. 100'ü aşkın firmanın katılım gösterdiği fuarda 180'den fazla tekne sergileniyor. 

Palmarina/Bodrum
Fuar alanındaki VIAPORT Standı

Tasarım tekne siparişi dönemini kaçırmış ama yaza girerken hayaline en yakın tasarıma sahip tekneyi satın almak isteyenlere ve teknesini yenilemek, değiştirmek için fırsat arayanlara fırsat sunacak olan Yacht Show Eurosia yerli ve yabancı yüzlerce markayı bir araya getirdi.

Motoryat, yelkenli, sürat teknesi, deniz ekipmanları, charter firmaları, broker firmaları, jetski, motorlar, bot, sektör dergileri, tekstil ürünleri ve hediyelik ürünlerin sergilendiği fuar 10.000 metrekarelik alanda mega yatlarla iç içe interaktif bir duruş sergiliyor.

          Fuarda ilgi çeken standlardan birisi de şüphesiz Denizeskisi adıyla yer alan  denizciliğe ait her türlü hediyelik eşyayı bulabileceğiniz muhteşem bir stand.

Fuarda ilgi çeken standlardan birisi de şüphesiz Denizeskisi adıyla yer alan denizciliğe ait her türlü hediyelik eşyayı bulabileceğiniz muhteşem bir stand. Dalgıç başlığından pusulalara, çanlardan dürbünlere, fenerlerden dümenlere kadar oldukça geniş bir yelpazeye sahip.

Fuarın yer aldığı Palmarina 620 yat kapasitesi, 140 yata kadar hizmet verebilen çekek yeri ile göz dolduruyor. Sadece marina kapasitesinin büyüklüğü ile değil hotel, spa, alışveriş merkezi, plaj ve yüzme havuzu, spor imkanları ile deniz turizmi sektöründe çok önemli bir görev üstlendiğini hissettiriyor.

Fuarın yer aldığı Palmarina 620 yat kapasitesi, 140 yata kadar hizmet verebilen çekek yeri ile göz dolduruyor.

Fuarın yer aldığı Palmarina 620 yat kapasitesi, 140 yata kadar hizmet verebilen çekek yeri ile göz dolduruyor.

Viaport Marina Müdürü Mehmet TUNÇ Tuzla/İstanbul'da sürdürdükleri faaliyetlerin 2017 deniz turizmi sezonunun başlangıcında Bodrum'da Palmarina ile işbirliği içinde devam ettirilmesinin denizcilik sektörü açısından önemli bir atılım olduğunu söyledi.

Palmarina Genel Müdürü Akbulut KAHRAMAN sektördeki yerlerinin ve imkanlarının farkında olduklarını, bu kapasiteyi en mükemmel şekilde işletme ve hizmet verme gayreti içinde olduklarını bildirdi. Kapasite ve imkanları ile Türkiye'nin en güzide yerine, Bodrum'a konuşlanmış olmalarının sadece ülkemiz için değil dünya turizmi açısından da önemli bir fırsat olduğunu, görevi devraldıkları andan itibaren bu bilinci daima canlı tutmak istediklerini belirten Akbulut KAHRAMAN fuar alanının halkımıza da açık olduğunu, 15000 kişilik bir ziyaretçi akını için Palmarina personelinin her türlü hazırlıkları tamamladığını bildirdi. Fuarı gezmek isteyenler 16:00 ile 23:00 arasında fuar alanını ziyaret edebilirler.

Palmarina Genel Müdürü Akbulut KAHRAMAN açılış konuşmasını yaparken Palmarina Genel Müdürü Akbulut KAHRAMAN ve Viaport Marina Müdürü Mehmet TUNÇ'u kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Palmarina Genel Müdürü Akbulut KAHRAMAN açılış konuşmasını yaparken Palmarina Genel Müdürü Akbulut KAHRAMAN ve Viaport Marina Müdürü Mehmet TUNÇ'u kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Haber: Özge Durmuş

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Türkiye'de bir ilk, Karada yelken eğitimi verildi

02 Mart 2016

Karada da yelken eğitimi verilmesini sağlayan simülatörler ilk kez Türkiye Yelken Federasyonu tarafından Türkiye'ye getirildi ve Türk antrenörlere eğitim verildi.

Gemi sökümcüler büyümek için yer arıyor

11 Ocak 2013

Aliağa'daki gemi sökümcüler 2012 yılında dünyadaki ekonomik kriz nedeniyle hurdaya ayrılan gemi sayısındaki artışla birlikte kapasitesinin üzerinde çıkınca söküm için firmalar yeni yer arayışına girdi.

ÜYE GİRİŞİ

BANNER

Marinturk Amatör Denizci Belgeni Al

Yazarlar

Facebook

BANNER

Dalgacı - Günlük Yatılı Turlar ve Özel Organizasyonlar

BANNER

Tutku Sailing Yacht / 0533 164 99 60

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Yelken Eğitimi Atilla Gökova Sailing

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter