Palmarina/Bodrum'da Yacht Show Eurasia başladı
15 Haziran 2017, 10:44 0

Palmarina/Bodrum'da Yacht Show Eurasia başladı

Yacht Show Eurasia Fuarı serisini 14-18 Haziran 2017 tarihleri arasında Bodrum Palmarina'da bugün görkemli bir açılışla gerçekleştirdi

Denizcilik sektöründe ciddi atılımlar gerçekleştiren Viaport Marina ve fuarcılık sektöründe gittikçe yükselen bir başarı yakalayan Via Fuarcılık tarafından ilki Mayıs 2016'da düzenlenen Yacht Show Eurasia Fuarı serisini 14-18 Haziran 2017 tarihleri arasında Bodrum Palmarina'da bugün görkemli bir açılışla gerçekleştirdi. 100'ü aşkın firmanın katılım gösterdiği fuarda 180'den fazla tekne sergileniyor. 

Palmarina/Bodrum
Fuar alanındaki VIAPORT Standı

Tasarım tekne siparişi dönemini kaçırmış ama yaza girerken hayaline en yakın tasarıma sahip tekneyi satın almak isteyenlere ve teknesini yenilemek, değiştirmek için fırsat arayanlara fırsat sunacak olan Yacht Show Eurosia yerli ve yabancı yüzlerce markayı bir araya getirdi.

Motoryat, yelkenli, sürat teknesi, deniz ekipmanları, charter firmaları, broker firmaları, jetski, motorlar, bot, sektör dergileri, tekstil ürünleri ve hediyelik ürünlerin sergilendiği fuar 10.000 metrekarelik alanda mega yatlarla iç içe interaktif bir duruş sergiliyor.

          Fuarda ilgi çeken standlardan birisi de şüphesiz Denizeskisi adıyla yer alan  denizciliğe ait her türlü hediyelik eşyayı bulabileceğiniz muhteşem bir stand.

Fuarda ilgi çeken standlardan birisi de şüphesiz Denizeskisi adıyla yer alan denizciliğe ait her türlü hediyelik eşyayı bulabileceğiniz muhteşem bir stand. Dalgıç başlığından pusulalara, çanlardan dürbünlere, fenerlerden dümenlere kadar oldukça geniş bir yelpazeye sahip.

Fuarın yer aldığı Palmarina 620 yat kapasitesi, 140 yata kadar hizmet verebilen çekek yeri ile göz dolduruyor. Sadece marina kapasitesinin büyüklüğü ile değil hotel, spa, alışveriş merkezi, plaj ve yüzme havuzu, spor imkanları ile deniz turizmi sektöründe çok önemli bir görev üstlendiğini hissettiriyor.

Fuarın yer aldığı Palmarina 620 yat kapasitesi, 140 yata kadar hizmet verebilen çekek yeri ile göz dolduruyor.

Fuarın yer aldığı Palmarina 620 yat kapasitesi, 140 yata kadar hizmet verebilen çekek yeri ile göz dolduruyor.

Viaport Marina Müdürü Mehmet TUNÇ Tuzla/İstanbul'da sürdürdükleri faaliyetlerin 2017 deniz turizmi sezonunun başlangıcında Bodrum'da Palmarina ile işbirliği içinde devam ettirilmesinin denizcilik sektörü açısından önemli bir atılım olduğunu söyledi.

Palmarina Genel Müdürü Akbulut KAHRAMAN sektördeki yerlerinin ve imkanlarının farkında olduklarını, bu kapasiteyi en mükemmel şekilde işletme ve hizmet verme gayreti içinde olduklarını bildirdi. Kapasite ve imkanları ile Türkiye'nin en güzide yerine, Bodrum'a konuşlanmış olmalarının sadece ülkemiz için değil dünya turizmi açısından da önemli bir fırsat olduğunu, görevi devraldıkları andan itibaren bu bilinci daima canlı tutmak istediklerini belirten Akbulut KAHRAMAN fuar alanının halkımıza da açık olduğunu, 15000 kişilik bir ziyaretçi akını için Palmarina personelinin her türlü hazırlıkları tamamladığını bildirdi. Fuarı gezmek isteyenler 16:00 ile 23:00 arasında fuar alanını ziyaret edebilirler.

Palmarina Genel Müdürü Akbulut KAHRAMAN açılış konuşmasını yaparken Palmarina Genel Müdürü Akbulut KAHRAMAN ve Viaport Marina Müdürü Mehmet TUNÇ'u kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Palmarina Genel Müdürü Akbulut KAHRAMAN açılış konuşmasını yaparken Palmarina Genel Müdürü Akbulut KAHRAMAN ve Viaport Marina Müdürü Mehmet TUNÇ'u kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Haber: Özge Durmuş

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

BAU Çocukları Denizle Buluşturdu.

01 Mayıs 2017

Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Uluslararası Yelken Kulübü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesiyle Van, Hakkari, Diyarbakır, Mardin gibi şehirlerden gelen çocukları hayatlarında ilk kez denizle buluşturdu.

MSI Sailing Team / AG 2018 Sezonunu 2 Trofe Şampiyonluğu İle Kapattı

14 Şubat 2019

İstanbul Yelken Kulübü ve TAYK Trofelerini IRC 1 sınıfında birinci olarak tamamlayan MSI Sailing Team / AG, 2018 yılında 2 trofede 2 şampiyonluk kazanan tek takım oldu.

4. Bodrum Uluslararası Optimist Regatta Yarışları Bodrum'da yapıldı

13 Mart 2016

4. Bodrum Uluslararası Optimist Regatta Yarışları Muğla'nın Bodrum ilçesinde gerçekletildi. Yarışlara kuvvetli rüzgar damgasını vurdu. Rüzgar nedeniyle bazı sporcular zor anlar yaşadı.

ÜYE GİRİŞİ

BANNER

Yelken Şenliği Kulüp Açılışı

Yazarlar

Facebook

BANNER

Dalgacı - Günlük Yatılı Turlar ve Özel Organizasyonlar

BANNER

Tutku Sailing Yacht / 0533 164 99 60

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Atölye Kürün – Ressam, Heykeltraş, Ürün Satışları ve Özel Tasarımlar

BANNER

Dövmeliyim

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

MarinTurk Marina'da kaçırılmayacak fırsatlar

BANNER

Özel İSTANBUL TIP MERKEZİ - 1998'den Bugüne Sağlıkla

BANNER

Yelken Eğitimi Atilla Gökova Sailing

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter