İZMİR AÇIK TEŞVİK KUPASI YARIŞLARI
20 Ekim 2017, 07:01 0

İZMİR AÇIK TEŞVİK KUPASI YARIŞLARI

İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce 14-15 Ekim 2017 tarihlerinde,


 Foça Yelken İhtisas Kulübü (FYİK) ev sahipliğinde Foça’da TYF takvimindeki İzmir Açık Teşvik Kupası yarışları yapıldı. Optimist, Laser 4. 7 ve 420 sınıflarında 102 sporcu gencimiz mücadele ettiler. İlk gün nispeten 15-18 knotlardaki kuzeyli rüzgarlara karşın ikinci gün 20-25 knotları bulan kuzeyli rüzgarlarla çok güzel mücadelelere tanık olduk.


Foça Belediye Başkanlığı’nın da destekleriyle güzel bir organizasyona ev sahipliği yapan Foça’ya Arkas Çeşme Gençlik ve Spor Kulubü, ARM Urla Yelken, Göztepe Yelken Kulübü, Karşıyaka Yelken Kulübü, Çeşmealtı Yelken Kulübü ve Phokaia Windsurf ve Kürek Kulübünden katılan sporcularla hafta sonu koy içi uçuşan kelebeklerle şenlendi. Neredeyse Foça’nın içinde her taraftan izlenen yarışlar birçok çekilen fotoğraflarda yer almış oldu. Başhakem Mehmet Beşceli ve ekibi oldukça sürekli yön değiştiren rüzgara karşın zor şartlar altında kurdukları parkurda çok keyifli yarışların olmasına katkıda bulundular.
Haber Arzu Varıcı Ersoy


Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Marina Yüzer İskele Sistemlerine Yeni Bir Bakış Açısı

02 Mart 2013

1970'li senelerden günümüze Turizm Bakanlığımızın büyük destekleriyle büyüyüp gelişen marina sektörümüz, zaman içerisinde artan çevre bilinci ile alternatif marina sistemleri çözümlerine yönelmiştir.

ÜYE GİRİŞİ

BANNER

Facebook

BANNER

Dalgacı - Günlük Yatılı Turlar ve Özel Organizasyonlar

BANNER

Tutku Sailing Yacht / 0533 164 99 60

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Dövmeliyim

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

MarinTurk Marina'da kaçırılmayacak fırsatlar

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER