TYF Kış Kupası'nda Optimist ve Laser sınıflarında kupalar sahiplerini buldu
29 Ocak 2018, 17:40 0

TYF Kış Kupası'nda Optimist ve Laser sınıflarında kupalar sahiplerini buldu

TYF Kış Kupası'nın ilk haftası sona erdi. Optimist sınıfında 56 kulüpten 373 sporcu, Laser sınıfında ise 19 kulüpten 148 sporcu kıyasıya bir mücadele sergilediler.

TYF Kış Kupası’nda dereceye giren sporcular şöyle:

Optimist Genel
1. Mustafacan Öztuncel - A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü
2. Sabri Kerem Erkmen - Fenerbahçe Doğuş Yelken
3. Alp Namdar - A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü
4. Okyanus Arıkan - A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü
5. Mert Aydoğan - A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü

Optimist Kız
1. Okyanus Arıkan - A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü
2. Elmas Gül Koca - İskenderun Yelken Kulübü
3. Bilge Nur Yazıcı - Turgutreis Yelken Kulübü

Optimist Junior
1. Oğuz Önal - B.B. Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi
2. Kutsal Güneş Kurnaz - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
3. Ege Ayyıldızbayraktar - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
4. Yusuf Karan Özgöz - Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
5. Uğur Yıldırım - Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi

Optimist Junior Kız
1. İlayda Şen - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
2. Defne Ünaldı - Era Bodrum Yelken Kulübü
3. Medine Havva Tatlıcan - Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi

2006 Yılı İçinde Doğanlar Özel Ödül Genel
1. Mustafacan Öztuncel - A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü
2. Mert Aydoğan - A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü
3. Kuzey Kumlalı - Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi

2006 Yılı İçinde Doğanlar Özel Ödül Kız
1. Nazlı Erden - Marmara Yelken Kulübü
2. Firdevs Yeğin - İskenderun Yelken Kulübü
3. Selina Ertekin - A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü

Laser 4.7 Genel
1. Yiğit Yalçın Çitak - Turgutreis Yelken Kulübü
2. Doruk Demircan - Arkas Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü
3. Osman Sanlı - B.B. Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi
4. Batu Özonur - B.B. Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi
5. Dario Deniz Ergün - Fenerbahçe Doğuş Yelken

Laser 4.7 Kız
1. Zeynep Tuncalı - Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi
2. Zülal Alev Erkan - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
3. Deniz Dönertaş - Fenerbahçe Doğuş Yelken

Laser 4.7 Junior
1. Derin Baytur - Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi
2. Zülal Alev Erkan - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
3. Umut Eyriparmak - Turgutreis Yelken Kulübü

Laser Radial Genel
1. Yılkan Timurşah - Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
2. Efe Ağan - B.B. Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi
3. Umut Efe Alpkoçak - Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi

Laser Radial Kadın
1. Ayşenur Orhan - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
2. İlayda Veziroğlu - Fenerbahçe Doğuş Yelken
3. Buket Aslan - İçdaş Spor Kulübü

Laser Radial Genç
1. Yılkan Timurşah - Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
2. Efe Ağan - B.B. Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi
3. Umut Efe Alpkoçak - Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi

Laser Standard Genel
1. Mustafa Çakır - Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
2. Onur Bilgen - İstanbul Yelken Kulübü
3. Berkay Abay - Ferdi

Laser Standard Genç
1. Berkay Abay - Ferdi
2. Alp Baltalı - İstanbul Yelken Kulübü
3. Barsgan Dökmeci - Fenerbahçe Doğuş Yelken

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Sığlık şamandırasını dönüş şamandırası yapınca olanlar oldu.

03 Haziran 2015

Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2015 de yarışan Farrfara teknesi ve sporcuları birinci gittikleri son gün yarışında büyük tehlike atlattılar.

Rüzgarın Çocukları Rio 2016 Olimpiyatlar'ında bir kota daha kazandı

26 Haziran 2016

Bu sene Rio'da düzenlenecek olan Olimpiyat Oyunları'na RS-X Erkekler sınıfında Onur Cavit Biriz kota almaya hak kazandı.

Karada

03 Kasım 2010

Karada Marina

ÜYE GİRİŞİ

BANNER

Facebook

BANNER

Dalgacı - Günlük Yatılı Turlar ve Özel Organizasyonlar

BANNER

Tutku Sailing Yacht / 0533 164 99 60

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Dövmeliyim

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

MarinTurk Marina'da kaçırılmayacak fırsatlar

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER