2019 Tuzla Boat Show - Viaport Marina
21 Şubat 2019, 16:31 0

2019 Tuzla Boat Show - Viaport Marina

2019 yılının yeni tasarımlı Dünyaca ünlü milyonluk dev yatlarının Duesseldorf fuarı sonrası, ilk kez Türkiye'de İstanbul ''Tuzla Boat Show Via Port Marina''da sergilenmeye başlandı.

 

Bu dev organizasyonu yapan,  2019 Tuzla Boat Show aynı zamanda Tuzla Via Port Marin'de kendi ev sahipliğini yapıyor. Şubat ayının 16 - 25 günleri aralığında kapılarını ziyaretçilerine açan Tuzla Boat Show Via Port Marina Türkiye’de ilk kez deniz kara fuarında denizde de sergilenecek olan dev mega yatları görücüğe çıkarken,  35.000 m2 kapalı,  75.000 m2 deniz alanı ile tamamı koca bir fuar sergi alanına dönüştü.

 

Yat sektörünün bel kemiği olan donanım destek sağlayıcı ekipmanların da yer aldığı Dünyaca ünlü markaların boy gösterdiği irili ufaklı çeşitli yatların tanıtıldığı fuar da pek çok kampanyalı, özel fiyatlarla alıcılar adeta yarışıyor.

Ziyaretçiler, 2019 Tuzla Boat Show, Tuzla Via Port Marina’ya farklı ulaşım yollarını tercih edecekler ise linke tıklayarak seçebilirler.

 https://kara.boatshoweurasia.com.tr/?s84/yer--tarih--acilis---kapanis-saatleri

Fuarda, Mega yatların, dışında dikkat çeken bir başka köşe ise çok sevilen Deniz Eskisi   standı.

İş yerinizde, evinizde dostlarınıza deniz sevgisini aşılayacak değerli hediyeler vermek isteyenler birbirinden güzel objelerin, profesyonel ellerde yapılan deniz antikalarını bulacağınız adres. Fuar süresince 325 kalem ürünün sergilendiği Deniz Eskisi - Hall 3 / D11 standında ziyaret edebilirsiniz.

http://www.denizeskisi.com/

 

2019 Tuzla Boat Show için geç değil, henüz gitmediyseniz Tuzla Via Port Marina'ya gitmeyi sakın kaçırmayın, 25 Şubata kadar her gün saat (10:00 -19:00) Aralığı rotanız olsun.

 

Haber: Ömür ATİLA (denizci & mimar)

 

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Marinturk Marina ve CNR Fuarcılık İşbirliği

14 Ekim 2020

Marinturk Pendik Marina'da gerçekleştirilen fuar 13 - 18 Ekim 2020 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Haliç'te 47 farklı canlı türü tespit edildi

10 Nisan 2014

''Boğazdan Haliç'e Can Suyu Projesi'' ile suyu temizlenen Haliç'te yaşayan canlı sayısı da artış gösterdi.

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Süper Wood Marin

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

TCG Kocatepe Nasıl Battı

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter