Tuzla Boat Show Devam Ediyor
06 Ekim 2019, 16:41 0

Tuzla Boat Show Devam Ediyor

Türkiye'nin deniz üzerindeki tek tekne fuarı Uluslararası Boat Show Tuzla Fuarı devam ediyor. Fuar, misafirlerini 5-13 Ekim'de Viaport Marina'da ağırlayacak.

Fuarın en göz alıcı standların biri DENİZ ESKİSİ firmasına ait satışa sunulmuş GEMİ ANTİKALARINI görebilirsiniz.

 

DENİZ ESKİSİ firmasının standında dümen dolapları, pusula konsolları, makine telgraf, çeşitli pozisyonlarda seyir fenerleri, navigasyon yardımcıları, kampanalar ve diğer gemi antikaları bulunmaktadır.

 

Bu yıl, Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR) Ana Sponsorluğunda düzenlenen olan Uluslararası GİSBİR Boat Show Tuzla Fuarı devm ediyor. Bu yıl 15 bini yabancı olmak üzere 60 bine yakın ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.


Utra lüks mega yatlar, motor yatlar, katamaranlar, yelkenliler ve sürat tekneleri, denizde konfordan vazgeçemeyenlerle buluştuğu Boat Show Tuzla’da, düşük bütçeyle deniz keyfini yaşamak isteyenler için ekonomik tekneler de yer alıyor. Ödüllü tasarımların yanı sıra Türkiye’de ilk kez sergilenecek 'Lansman Tekneler' de Boat Show Tuzla’da denizseverler ile buluştu.

 

TRENDTEKNİK firmasının standı bizlerin ilgisini çektiği gibi ziyaretçilerinde  ilgisini çekeceğini düşünüyoruz. ( İrtibat Burak Ekemen  tel: 0533 227 12 07 ) 

 

HER BÜTÇEYE UYGUN TEKNE VAR


Fuar hakkında bilgi veren Via Fuarcılık Genel Müdürü Dilek Günaydın, "5-13 Ekim tarihleri arasında fuar, Tuzla Viaport Marina'da olacak. Cumartesi günü kapılarımızı açtık, 9 günde 150'den fazla tekne sergileyeceğiz. Teknelerin boyları 5 metreden 35 metreye kadar çıkarken fiyatları ise 60 bin liradan 50 milyon lira arasında değişiyor" dedi.


BEĞENDİĞİNİZ TEKNEYİ TEST EDEBİLİRSİNİZ


Bu yıl fuarda birçok değişiklik olduğunu belirten Günaydın, "Bu yıl fuarın ana sponsoru Gemi İnşaat Sanayicileri Birliği (GİSBİR) sektörün gemi ve mega yat tarafının en büyük derneklerinden bir tanesi, bu destek çok önemli. Bu yıl çok fazla etkinlik düzenliyoruz. Etkinliklerle uluslararası denizciliği, marinaları konuşacağız. Kitap imza günlerimiz, panellerimiz olacak. Türkiye'nin önemli CEO'larını fuarda ağırlayacağız. Ziyaretçiler beğendikleri tekneyi test etme imkanına sahipler. Tekne firmasından rezervasyon yaptırarak teknenin performansını da test edebilirler" diye konuştu.

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Türkiye Yelken Federasyonu 2021 Türkiye Şampiyonası Erteleme Duyurusu

03 Şubat 2021

2021 Türkiye Şampiyonası'nın ilerideki Bir Tarihe ertelenmesine Karar Verilmiştir.

Cıva Kirliliği Seviyesi Alarm Veriyor

26 Mayıs 2021

Bilim insanları, Pasifik Okyanusu tabanında bulunan çukurlarda toplanan cıva nedeniyle oluşan kirliliğin alarm verici düzeyde olduğunu bildirdi.

Harita Okuma

29 Ocak 2018

Harita Okuma

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Aytaç Gıda

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

ŞDL Zincir Sanayi

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Denizaşırı Kışkırtmalar İhanetler ve Tarihi Gerçekler

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Anadolu Feneri - Ali Soysal

BANNER

StatCounter