Hedef Gençler
04 Şubat 2020, 20:34 0

Hedef Gençler

İzmir'de Büyükşehir Belediye Başkanı Sevgili Tunç Soyer şehrimizin çocuklarını denizle buluşturma amacı ile ' Körfezde Yelken ve Kano Eğitimi ' projesini hayata geçirdi.

Ne kadar çok çocuğumuz denizle buluşsa ben inanin o kadar mutlu oluyorum .. Neden acaba diyorsaniz denizle büyüyen insandan kimseye zarar gelmiyor, bencil olmuyorlar,dogaya saygılı olmayı öğreniyorlar, özgüvenli olmayı denizde tek basina kalırken kavrayıveriyorlar...

 

 İşte güzel İzmir’imizin Büyükşehir Belediye Başkanı  Sevgili Tunç Soyer şehrimizin çocuklarını denizle buluşturma amacı ile ' Körfezde Yelken ve Kano Eğitimi ' projesini hayata geçirdi.

 

 

 

 

Öncelikle İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde eğitim alıp basarılı olan çocuklarımız diğer kulüplerle temas edilerek lisanslı sporcu olarak bu yönde gelişmelerine katkı sağlanacaktır.

 

Çocuklarımız denize kıyısı olmayan Toros, Kadifekale ve Kosova mahallelerinden seçilerek 15 Ekim’den beri eğitim almaktalar. İnciraltında yenilenen yelken ve kano merkezi hafta sonları miniklerle cıvıl cıvıl oluyor. Şu an için 37 çocuğumuz  bu şansa  sahip olmuşlar ki yetkililerin hedefi bu yıl içinde 100 çocuğumuza bu olanağı sunmak...

 

 

 

Haber: Arzu Varıcı Ersoy

Fotoğraflar: Arzu Varıcı Ersoy © Copyright

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

ÜYE GİRİŞİ

BANNER

Marinturk Amatör Denizci Belgeni Al

Yazarlar

Facebook

BANNER

Dalgacı - Günlük Yatılı Turlar ve Özel Organizasyonlar

BANNER

Tutku Sailing Yacht / 0533 164 99 60

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Yelken Eğitimi Atilla Gökova Sailing

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter