''Köpek Balığı Festivali''
03 Temmuz 2020, 16:25 0

''Köpek Balığı Festivali''

National Geographic WILD ekranları Temmuz ayında köpekbalıklarının vahşi yaşam hikayelerini izleyiciyle buluşturuyor. ''Köpekbalığı Festivali'' 5 Temmuz Pazar'dan itibaren her akşam saat 20.00'de National Geographic WILD ekranlarında.

 

National Geographic, masmavi suların derinliklerinde yaşayan, su altının en yırtıcı türlerinden olan köpekbalıklarının şaşırtıcı yaşam mücadelelerinin yer aldığı “Köpekbalığı Festivali” ile izleyicileri köpekbalıklarının vahşi dünyasını daha yakından keşfetmeye çağırıyor.. Köpekbalıklarının suyun altındaki yaşamı ve hayatta kalmak için verdikleri mücadeleyi ekranlara getiren “Köpekbalıkları Festivali”ndeki nefes kesen belgeseller yeryüzünün en çok merak edilen bu yırtıcı türün dünyasına daha yakından bakmaya hazırlanıyor.

 

Keskin dişleriyle dikkat çeken su altının ölümcül yırtıcılarının hikayeleri ve çok daha fazlası “Köpekbalığı Festivali” ile 5 Temmuz Pazar’dan itibaren her akşam saat 20.00’de National Geographic WILD ekranlarında!

 

   

Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri, vahşi yaşamın gözler önüne serildiği kaliteli yapımları Türk izleyicisi ile buluşturan National Geographic WILD kanalını Digiturk, D-Smart, KabloTV, Tivibu, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izleyebilirsiniz.

 

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter