Trio İlk Kez CNR Yatch Festival'de Sergileyecek
04 Ekim 2020, 13:25 0

Trio İlk Kez CNR Yatch Festival'de Sergileyecek

Yirmi yıldan bu yana dünyanın en prestijli teknelerini deniz severlerle buluşturan Trio Deniz, iki yeni markasını Türkiye'de ilk kez CNR Yatch Festival'de tanıtacak.

Trio Deniz, 13 - 18 Ekim 2020 tarihleri arasında, MarinTurk Marina / Pendik'te organize edilecek festivalde, 7 farklı markanın 21 teknesi ile yer alacak.Trio, Bluegame BGX70 ve Prestige 420 Fly ile büyüleyecek

Türk denizlerinde düzenlenen en prestijli deniz organizasyonu CNR Yatch Festival'de, Bluegame BGX70 ve Prestige 420 Fly'ın Türkiye prömiyerleri yapılacak. Festivalin en gözde teknelerinden biri olacak Bluegame BGX70 tamamen yeni bir yat konseptini temsil ediyor: Devrim niteliğindeki bir tasarıma sahip OLAN BGX70, 70 metrelik bir yatta daha önce hiç görülmemiş, zarif hatları ve geniş yaşam alanlarını mükemmel bir şekilde birleştiren bir yerleşim düzenine sahip.

 

Prestige 420 Fly, geniş iç hacimle güvenli ve konforlu deniz yolculuğunu etkili biçimde birleştiriyor. Prestige'in bu modeli, ağırlığın merkezileştirilmesi sayesinde mükemmel denge sağlayan bir V-Drive tahrik sistemine sahip. Teknedeki bu etkili ve yüksek performanslı çözüm, benzersiz bir seyir sağlıyor.

 

Kategorilerinin en iyileri olan mega yat, tekne ve yelkenlilerin sergilenecek CNR Yacht Festival'de, denizcilik sektörüne dair tüm aksesuar ve ekipmanlar yer alacak. CNR Yatch Festival'de, su sporları, rüzgâr sörfü, kürek, dalış, jetski ve flyboard gösterileri gibi çok sayıda etkinlik de hayata geçirilecek.

 

 

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Türkiye Pirat Ligi 5. Etap Yelken Yarışları

14 Ağustos 2017

12-13 Ağustos 2017 tarihlerinde Marinturk İstanbul City Port Marina’da Gerçekleşti

Rüzgar Otizmli Çocuklar İçin Esecek

18 Haziran 2016

İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi, Türkiye Yelken Federasyonu, Ayvalık Belediyesi, Dikili Belediyesi ve Urla Megapol Yelken ve Windsurf Kulübü işbirliği ile düzenlenen Türkiye Windsurf Ligi, önümüzdeki hafta başlıyor.

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Süper Wood Marin

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

TCG Kocatepe Nasıl Battı

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter