Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün 82. Ölüm Yıldönümü
09 Kasım 2020, 16:33 3 Yorum 0

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün 82. Ölüm Yıldönümü

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ü 82. ölüm yıl dönümünde saygıyla anıyoruz.

Video'da Atatürk'ümüzün öldürüldüğü iddiası yer alıyor.
 

Atatürk'ü Kimler, Neden Öldürdü? Hüseyin Hakkı Kahveci | Cem Özüak | Bilgi Ağacı

 
Hazırlayan: Özge Durmuş
 1. Hasan ilhan topcular
  Hasan ilhan topcular
  13 Kasım 2020, 15:35
  Değerli komşum sevgili arkadaşım Beni bağışla Görüşlerim ve eleştirilerim olumlu olmayacaktır kitap tam bir bilim kurgu romanı gibi böyle bir iddiayı altı aylık araştırmayla ispatlamak bence mümkün değil iyi bir alfabe yazmaya kalksanız yıllar gerektiren araştırma gerekir Atamız neden 53 yaşında öldü O dönemde türk insanının azami yaş ömrünün çocuk ölümlerinin yaş vasatisi incelendiğinde olağan üstü bir sonuç çıkmaz Ama bence atamız erken ölerek bu gün yaşadıklarımızı görmedi
 2. Babür Hüseyin ÖZBEK
  Babür Hüseyin ÖZBEK
  10 Kasım 2020, 01:49
  H.Hakkı Kahveci'nin eseri, "Atatürk'ün Katilleri" adlı kitabını anlatan linkteki konuşmalarını dikkatle dinledim... Kısmen doğru: Ata'ya suikast girişimleri, karşı tavırlar, yakınlarından da tepkiler var... Sağlıklı karar verebilmek için kitabı okumak lazım, ancak kuşkular aşırı, ben Atatürk'ün suikastle öldürüldüğüne inanmıyorum. Fakat, araştırmacı yazarın öne sürdüğü iddialar da yenir yutulur gibi değil... Gene de acaba mı dedirtiyor.
 3. Yavuz Yeniçeri
  Yavuz Yeniçeri
  09 Kasım 2020, 22:18
  Kendilerini dünyanın hakimi gören ülkelere ders veren bir adam. O ülkelerin sömürgelerine cesaret veren bir adam. Ülkesini yeniden kalkındırıp her konuda eğiten bir adam. Elbette öldürülmek istenecektir. Bunu yaparkende içerdeki tarikatçilerden ve vatan haini görevlilerden destek alınacaktır. Bunlar Atatürk'ten öncede vardı, sonra da varlar. Ben Atatürk'ün öldürüldüğüne inanıyorum. Ama Atatürk'ün yetiştirmeye devam ettiği milyonlarca fikirdaşı onu ve fikirlerini yaşatmaya devam ediyor.

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

4. Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası’nın Sahibi 'MSI Sailing Team AG Yelken Takımı'

09 Eylül 2019

Yelken tutkusuyla yarış heyecanını birleştiren Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası'nın dördüncüsü 6-7-8 Eylül'de gerçekleştirildi. 4. Yılında genel yarış sonuçlarına göre kupanın sahibi MSI Sailing Team AG takımı oldu. Onu Eker ve Dunapack Packaging takımları takip etti.

Aralık Ayı Yarış Programı

01 Aralık 2018

TYF Aralık Ayı Faaliyet Programı

Gemi sökümcüler büyümek için yer arıyor

11 Ocak 2013

Aliağa'daki gemi sökümcüler 2012 yılında dünyadaki ekonomik kriz nedeniyle hurdaya ayrılan gemi sayısındaki artışla birlikte kapasitesinin üzerinde çıkınca söküm için firmalar yeni yer arayışına girdi.

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Süper Wood Marin

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

StatCounter