Alican Kaynar Zirvedeki Yerini Korudu
28 Temmuz 2021, 13:11 0

Alican Kaynar Zirvedeki Yerini Korudu

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda Alican Kaynar ikinci gün, Deniz Çınar, Ateş Çınar, Beste Kaynakçı ve Okyanus Arıkan ilk gün, Dilara Uralp ve Onur Cavit Biriz üçüncü gün yarışlarını tamamladı.

 

Finn sınıfında Alican Kaynar üçüncü yarışı 6.sırada, dördüncü yarışı 13.sırada tamamlayarak elde ettiği 8 net puanla birinci sıradaki yerini korudu.470 Erkekler sınıfında Deniz Çınar ve Ateş Çınar ikilisi ilk yarışlarını 11.sırada, ikinci yarışlarını 14.sırada tamamlayarak 13.sırada yer aldı. 470 Kadınlar sınıfında Beste Kaynakçı, Okyanus Arıkan ikilisi ilk yarışı 20.sırada ikinci yarışı ise 19.sırada tamamlayarak genel sıralamada 20.sırada yer aldı.RS:X Kadınlar sınıfında Dilara Uralp yedinci yarışını 22.sırada, sekizinci yarışını 24.sırada ve dokuzuncu yarışını 21.sırada tamamlayarak 175 net puala 23.sırada yer aldı. RS:X Erkekler sınıfında ise Onur Cavit Biriz yedinci yarışını 23.sırada, sekizinci yarışını 20.sırada ve dokuzuncu yarışını 23.sırada tamamlayarak 151 net puanla 21.sırada yer aldı.

 


 

Fotoğraf: World Sailing / Sailing Energy

Alıntı: TYF

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Yat Sigortası Poliçe Bilgileri

25 Ocak 2001

Yatınızın gövdesi, makineleri, servis botları ve yatınız ile birlikte alınıp satılması mutad olan donanım ve ekipmanı sigortanız açısından yat kapsamı girer.

Kechi Sailing ile Yunan Adalarında Yelken Eğitimi Başlıyor

30 Mayıs 2018

Kechi Sailing Yatçılık Eğitim Merkezi üst üste 4 senedir başarı ile sürdürdüğü Yunan Adalarında Yelken Eğitimi programını bu sene de 2 Hazirandan itibaren devam ettiriyor.

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Aytaç Gıda

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

ŞDL Zincir Sanayi

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Denizaşırı Kışkırtmalar İhanetler ve Tarihi Gerçekler

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Anadolu Feneri - Ali Soysal

BANNER

StatCounter