Şampiyon Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
04 Ekim 2021, 14:45 0

Şampiyon Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü

TYF 2021 Faaliyet Programında yer alan TYF 2021 Optimist Türkiye Takım Yarışı Şampiyonası, B.B. Bodrumspor Yelken Şubesi ev sahipliğinde gerçekleşti.

Çekişmeli geçen yarışların ardından dereceye giren takımlara ödül töreniyle kupaları takdim edildi. Ödül töreninde konuşan TYF Sportif Direktörü Fatih Özmen çok başarılı bir şampiyonayı geride bıraktıklarını ifade ederken madalya alan almayan, yarışan tüm yelkencileri tebrik ettiğini söyledi.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ise Bodrum’da yıllardır gelişen yelken sporuna destek olmak için çalıştıklarını söylerken “Ulusal ve uluslararası alanlarda sporcular önemli başarılara imza atıyorlar. Denizdeki yelkencilerin muhteşem mücadelelerini görüyorum. Sizler derinliğini bile bilmediğiniz sularda yarışıyorsunuz, inanılmaz bir mücadele içerisindesiniz. Yaptığınız iş o kadar büyük ki size saygı duyuyorum. Hem kulübünüzü, hem bulunduğunuz ili, ilçeyi, bir taraftan da ülkemizi dünyanın her yerinde başarıyla ve gururla temsil ediyorsunuz. Bu yüzden sizleri kutluyor, gözlerinizden öpüyorum” dedi.

TYF 2021 Optimist Türkiye Takım Yarışı Şampiyonası’nda zafer Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü’nün olurken ikinciliği Fenerbahçe Doğuş Yelken ve üçüncülüğü B.B. Bodrumspor Yelken Şubesi elde etti.

 

Alıntı: TYF

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Volvo Okyanus Yarışı 10 limana uğrayacak

27 Kasım 2010

Yelkende dünyanın en zorlu mücadelelerinden biri olan Volvo Okyanus Yarışı’nın 2011-12 serisinin açılışı Alicante’de düzenlenen konferansla yapıldı. VOR filosu 29-30 Ekim 2011’de başlayacak toplam 37 bin deniz mili mesafeli yarışta 10 limana uğrayacak.

BOĞAZİÇİ'NDE SU PERİLERİ İLE DANSIN DAYANILMAZ HAFİFLİĞİ

04 Haziran 2008

kayıkların boğaz sularına batıp çıkmasını görmüş bu manzarayı Boğaziçi'de su perileri ile dansın dayanılmaz hafifliği olarak algılamış olmalıdır.

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Aytaç Gıda

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Denizaşırı Kışkırtmalar İhanetler ve Tarihi Gerçekler

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Anadolu Feneri - Ali Soysal

BANNER

StatCounter