TYF 2021 Techno 293, Techno Plus ve RS:One Türkiye Şampiyonası'nda Kazananlar Belli Oldu
13 Ekim 2021, 14:31 0

TYF 2021 Techno 293, Techno Plus ve RS:One Türkiye Şampiyonası'nda Kazananlar Belli Oldu

Türkiye Yelken Federasyonu'nun 2021 yılı Faaliyet Programı'nda yer alan TYF 2021 Techno 293, Techno Plus ve RS:One Türkiye Şampiyonası 04-10 Ekim tarihleri arasında Urla-İzmir'de düzenlendi.

Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi ev sahipliğinde gerçekleşen şampiyonanın ödül töreninde Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak sporcuları kutlarken ev sahipliği yapan Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi ve yarışlarda başarıyla görev yapan hakemlere teşekkür etti.

 

Techno 293 U13 Genel kategorisinde Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Ali Öztüre birinci, Nehir Çakmak ikinci ve Sude Bulduk üçüncü oldu. Techno 293 Kızlar kategorisinde ise Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Nehir Çakmak birinci sırada, Sude Bulduk ikinci sırada Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Viktoria Derin Kaya üçüncü sırada yer aldı.


Techno 293 U15 Genel kategorisinde Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Sina Elekdar birinciliği, Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Emir Mercanoğlu ikinciliği ve Ron Danon üçüncülüğü elde etti. Techno 293 Kızlar kategorisinde Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Duru Kutluoğlu birinci, Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Ada Tan ikinci ve İçdaş Spor Kulübü’nden Delfin Ada Canpolat üçüncü oldu.


Techno 293 U17 Genel kategorisinde Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Efe Enis birinci, Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Erencan Kolburan ikinci, Urla Deniz Spor Kulübü’nden Artun Şenol üçüncü oldu. Techno 293 U17 Kızlar kategorisinde Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Naz Enis birinciliği, Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Arya Kaplan ikinciliği, Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Defne Simay Başdağ üçüncülüğü elde etti.

Techno Plus Erkek kategorisinde şampiyonayı Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Ozan Türker birinci sırada, İçdaş Spor Kulübü’nden Yaman Kayacık ikinci sırada Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Ali Kaan Karataş üçüncü sırada tamamladı. Techno Plus Kızlar kategorisinde ise Urla Deniz Spor Kulübü’nden Buse Tunç birinci sırada, Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Melek Altunsöz ikinci sırada ve Duygu Naz Bozkaya üçüncü sırada yer aldı.

RS:One Kadın kategorisinde ise Çeşmealtı Windsurf ve Yelken Kulübü’nden Irmak Elmacı birinci oldu.

 

Alıntı: TYF

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Çökertme (Fesleğen Koyu)

05 Aralık 2010

37 00'5N, 27 47'5E koordinatlarında bulunan Çökertme (Fesleğen Koyu) Gökova Körfezi'nin kuzey sahilinde Kepçe Burnu ile Karaburun arasında güzel ve geniş bir koydur. Koyda bulunan çökertme köyünden dolayı koyun ismi Çökertme koyu ismini almıştır.

İskele Yasakları: 81 ile Yeni Genelge

09 Nisan 2021

Bundan sonra iskeleler denize girilmesinin mümkün olduğu kumluk, çakıllık kıyı alanlarında değil, sadece denize girme ve güneşlenme imkanının bulunmadığı kayalık alanlarda yapılacak. İskele üzerinde kapalı alan oluşturulması yasaklanırken, deniz taşıtlarının yanaşmasına da izin verilmeyecek.

Kıtalararası Yarışlar bugün başlıyor

14 Temmuz 2012

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından ''2 Kıta 1 Yarış'' sloganıyla bu yıl 24.'sü düzenlenecek Uluslararası Boğaziçi Kıtalararası Yarışları bugün İstanbul'da yapılacak.

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Aytaç Gıda

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Denizaşırı Kışkırtmalar İhanetler ve Tarihi Gerçekler

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Anadolu Feneri - Ali Soysal

BANNER

StatCounter