DenizBank-TAYK Trofesi'nde ödül gecesi
12 Şubat 2010, 15:53 0

DenizBank-TAYK Trofesi'nde ödül gecesi

Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü'nın DenizBank desteğinde gerçekleştirdiği 2009 Trofesi Ödül Töreni'nde kupalar sahiplerini buldu.

Fahir Çelikbaş Kupası ile başlayıp, Deniz Kuvvetleri Kupası'nın da dahil olduğu yılın büyük bölümünü kapsayan ve Kış Kupası ile sona eren DenizBank-TAYK 2009 Trofesi'nde ödüler Fenerbahçe Spor Kulübü Sosyal Tesisleri'ndeki Faruk Ilgaz Balo Salonu'nda düzenlenen törenle verildi.

2010'UN YENLİKLERİ

Bilindiği gibi 2010 sezonunda TAYK bir yandan ''eş tekneler'' yarışlarını İYK ile birlikte gerçekleştirirken, Deniz Kuvvetleri Kupası'nın rotasında da radikal bir değişikliğe giderek Bozcaada durağını kaldırmıştı.

Ayrıca Deniz Kuvvetleri Kupası'nın devamı olan Doğu Ege Yelken Haftası ile birlikte ''Büyük Yarış''ı olarak anılan yılın en uzun soluklu mücadelesinin ardından sadece IRC1 ve IRC2 sınıflarının katılabileceği açıkdeniz rotalı bir yarış daha planlamıştı.

2009 yılı Trofe Kupaları'nın dağıtılmasından sonra gece Şehnaz Sam'ın nefis konseriyle devam etti. Kupa kazananların sevinci, piste çıkıp dans edenlerin coşkusuyla bütünleşti ve Faruk Ilgaz Balo Salonu keyifli sohbetlere tanık oldu.

2009 TROFESİ'Nİ KAZANANLAR

''En Büyük Kupa'' IRC1 sınıfında Hasip Gencer'in UNO ekibine verildi. IRC2'de Trofe'yi Nikola Çerkezo'nun Ciciko ekibi kucakladı. IRC3 sınıfında Can Akbaşoğlu ''yerli yapım'' Corby 29 TR'si ile Trofe'nin sahibi oldu. IRC4'te Ejder Varol'un i-Marine Pamuk ekibi, IRC5'te ise Serdar Öner'in Hımbıl ekib sınıflarında Trofe Kupası'nı kazandılar.

2009 DenizBank-TAYK Trofesi'nde sınıflarında ikinci ve üçüncü olan ekiplere de birer plaket verildi.

Henüz yorum yazılmamış!

4. Marintürk Kupası Yarışları Sonuçlandı

28 Mayıs 2013

Türkiye?de bir marinanın kendi adıyla düzenlediği ilk yarış olan PYK-MARINTURK KUPASI?nın dördüncüsü deniz ve yelken tutkunlarının yoğun katılımıyla 18-19 Mayıs 2013 tarihlerinde Marinturk İstanbul City Port marinada gerçekleştirildi.

Bursa Yelken kulübü kış seminerleri başlıyor.

24 Kasım 2010

Teknelerin Kışa Hazırlanması-Motor Bakımı Konuşmacı Sn.Adnan Sözeri

ÜYE GİRİŞİ

BANNER

Marinturk Amatör Denizci Belgeni Al

Yazarlar

Facebook

BANNER

Dalgacı - Günlük Yatılı Turlar ve Özel Organizasyonlar

BANNER

Tutku Sailing Yacht / 0533 164 99 60

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Yelken Eğitimi Atilla Gökova Sailing

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter