DenizBank-TAYK Trofesi'nde ödül gecesi
12 Şubat 2010, 15:53 0

DenizBank-TAYK Trofesi'nde ödül gecesi

Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü'nın DenizBank desteğinde gerçekleştirdiği 2009 Trofesi Ödül Töreni'nde kupalar sahiplerini buldu.

Fahir Çelikbaş Kupası ile başlayıp, Deniz Kuvvetleri Kupası'nın da dahil olduğu yılın büyük bölümünü kapsayan ve Kış Kupası ile sona eren DenizBank-TAYK 2009 Trofesi'nde ödüler Fenerbahçe Spor Kulübü Sosyal Tesisleri'ndeki Faruk Ilgaz Balo Salonu'nda düzenlenen törenle verildi.

2010'UN YENLİKLERİ

Bilindiği gibi 2010 sezonunda TAYK bir yandan ''eş tekneler'' yarışlarını İYK ile birlikte gerçekleştirirken, Deniz Kuvvetleri Kupası'nın rotasında da radikal bir değişikliğe giderek Bozcaada durağını kaldırmıştı.

Ayrıca Deniz Kuvvetleri Kupası'nın devamı olan Doğu Ege Yelken Haftası ile birlikte ''Büyük Yarış''ı olarak anılan yılın en uzun soluklu mücadelesinin ardından sadece IRC1 ve IRC2 sınıflarının katılabileceği açıkdeniz rotalı bir yarış daha planlamıştı.

2009 yılı Trofe Kupaları'nın dağıtılmasından sonra gece Şehnaz Sam'ın nefis konseriyle devam etti. Kupa kazananların sevinci, piste çıkıp dans edenlerin coşkusuyla bütünleşti ve Faruk Ilgaz Balo Salonu keyifli sohbetlere tanık oldu.

2009 TROFESİ'Nİ KAZANANLAR

''En Büyük Kupa'' IRC1 sınıfında Hasip Gencer'in UNO ekibine verildi. IRC2'de Trofe'yi Nikola Çerkezo'nun Ciciko ekibi kucakladı. IRC3 sınıfında Can Akbaşoğlu ''yerli yapım'' Corby 29 TR'si ile Trofe'nin sahibi oldu. IRC4'te Ejder Varol'un i-Marine Pamuk ekibi, IRC5'te ise Serdar Öner'in Hımbıl ekib sınıflarında Trofe Kupası'nı kazandılar.

2009 DenizBank-TAYK Trofesi'nde sınıflarında ikinci ve üçüncü olan ekiplere de birer plaket verildi.

Henüz yorum yazılmamış!

Cengiz Arslanoğlu kaleminden; DÜNYA DENİZLERİNDE SEYAHAT AMAÇLI TÜRKLER..

17 Kasım 2019

Şu an Dünya turunda olan Atlantik ve Pasifik'i geçmiş olan üç tekne var..

3 günlük Olympos Regatta yelken yarışı tamamlandı

10 Ekim 2016

Moda Deniz Kulübü önünden 30 Eylül Cuma günü saat 18.00'de verilen start ile başlayan ve Moda-Tirilye, Tirilye Koy içi ve Tirilye'den Moda'ya olmak üzere üç etaptan oluşan Olympos Regatta tamamlandı.

Avrasya Boat Show 2013'te Yeniden Cnr'de Düzenlenecek

08 Aralık 2012

Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) ile CNR Fuarcılık, geçen yıl iptal edilen CNR Avrasya Boat Show'un 15-24 Şubat 2013 tarihlerinde CNR Expo Center'da düzenleneceğini açıkladı.

ÜYE GİRİŞİ

BANNER

Marinturk CNR Yacht Festival Heyecanı 13-18 Ekim'de Marinturk'te!

Yazarlar

Facebook

BANNER

Süper Wood Marin

BANNER

TurkSail - Türkiye'nin en kapsamlı yelken haberleri.

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter