12 bin tekne Türk bayrağını çekti
22 Şubat 2010, 16:49 0

12 bin tekne Türk bayrağını çekti

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, vergiler sebebiyle yabancı bayrak taşıyan teknelerin Türk bayrağı çekmesi için yapılan düzenlemeden 12 binin üzerinde tekne sahibinin yararlandığını söyledi.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, vergiler sebebiyle yabancı bayrak taşıyan teknelerin Türk bayrağı çekmesi için yapılan düzenlemeden 12 binin üzerinde tekne sahibinin yararlandığını söyledi. İstanbul'da düzenlenen ''Avrasya Boat Show''u gezen Yıldırım, ÖTV ve KDV ile ilgili düzenlemenin uzatılması konusunda kendilerine çok sayıda talep geldiğini ve buna olumlu baktıklarını kaydetti. Yıldırım, ''Çalışma yapıldı. Karar Maliye Bakanlığı'ndan çıkacak'' dedi. Yıldırım, fuara daha çok yabancı ülkelerden katılımcı olduğunu belirterek, ''Türkiye yat sanayinde bir dünya markası oldu. Bunun komşu ülkeler tarafından da fark ediliyor olması güzel bir gelişme. Bilhassa aksesuar firmalarımıza olan ilginin artması istihdamı da, önümüzdeki zaman içerisinde ihracatı da artıracak'' dedi.

Henüz yorum yazılmamış!

'CNR Avrasya Boat Show' Başladı

21 Şubat 2020

15. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı - CNR Avrasya Boat Show, 22 Şubat - 1 Mart 2020 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde binlerce deniz severi buluşturuyor.

Açık IOM il birinciliği 10-11 Haziran 2017

13 Haziran 2017

Açık IOM İzmir İl Birinciliği IOM sınıfı Radyo Kontrollü Yelken Yarışları Foça Yelken İhtisas Kulübü organizasyonunda 10-11 Haziran 2017 günlerinde yapıldı.

ÜYE GİRİŞİ

BANNER

Marinturk Amatör Denizci Belgeni Al

Yazarlar

Facebook

BANNER

Dalgacı - Günlük Yatılı Turlar ve Özel Organizasyonlar

BANNER

Tutku Sailing Yacht / 0533 164 99 60

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Yelken Eğitimi Atilla Gökova Sailing

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter