Göcek Boat Expo'ya Yoğun İlgi
02 Mart 2010, 11:49 0

Göcek Boat Expo'ya Yoğun İlgi

16 - 20 Nisan 2010 tarihleri arasında Göcek Marina'da düzenlenecek Göcek Boat Expo'ya katılımcılardan yoğun ilgi var.

Son yıllarda tüm Akdeniz yatçılığında Avrupa'da bir marka haline gelmeye başlayan Göcek'te 16 - 20 Nisan tarihleri arasında süper lüks yatlar, sürat botları, yelkenli tekne ve guletler, jet skiler, balıkçı tekneleri, teknelerde kullanılan navigasyon sistemleri, motor, yelken ve aksesuarları üretici ve ithalatçıları bir araya gelecek. Deniz üzerinde ve karada gerçekleştirilecek olan fuar, T.C Ulaştırma Bakanlığı, T.C Başbakanlık Denizcilik Müsteşarlığı, Muğla Valiliği, Muğla Belediyesi, Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi, Deniz Temiz Derneği Turmepa, İstanbul Yat Kaptanları Derneği, İzmir Tekne İmalatçıları Derneği ve Gazete Marin destekleriyle; Göcek Belediyesi ve Thames Yachting katkılarıyla Tunajans tarafından düzenleniyor. 200'e yakın firmanın yüzlerce marka ve ürünü sergileyeceği fuara yurtiçi ve yurtdışından 10 bini aşkın ziyaretçi katılması bekleniyor.

Konuyla ilgili görüşlerini belirten Tunajans Genel Müdürü Fatih Tuna; ''Mega boydaki yatların teşhir edilmesi ve teknelerin denizde de sergilenecek olması son derece önemli. Çünkü denizciler ve yat sahipleri teknelerin denizdeki duruşlarını çok önemserler. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışından üst düzey gelir sahibi kişilerin Göcek'i tercih ediyor olması da fuarımız açısından önemli diğer bir neden. Bir Boat Fuarı için bizim arzu ettiğimiz ve hedeflediğimiz ziyaretçi zaten Göcek'te mega yatları ve tekneleri bulunan şahıslar. Fuarımız da bu bahsettiğim Göcek ve yat tutkunlarının desteğiyle ilerliyor. Bunun bilincinde olan katılımcı firmalar da Göcek'i ve fuarımızı tercih ediyor. Umarım Türk yat ve tekne endüstrisinin ihracatının artmasına Göcek Boat Expo sayesinde katkımız olur.'' dedi. Fuar süresince denizcilikle ilgili seminerler, konuşmalar, toplantılar, show ve özel organizasyonlar yapılması için hazırlıklar sürüyor. Bu etkinlikler, hem katılımcıların hem de ziyaretçilerin hoşça vakit geçirmelerine katkıda bulunacak.

Henüz yorum yazılmamış!

26. Boğaziçi Kıtalararası Yarışları

22 Mayıs 2014

26. Boğaziçi Kıtalararası Yarışları "2 Kıta 1 Yarış" sloganıyla 20 Temmuz Pazar günü İstanbul boğazında gerçekleştirilecek.

''Haydi Çocuklar Yelkene'' Projesine Yoğun İlgi

15 Temmuz 2018

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz'ün, Kartallı çocukları deniz sporlarıyla tanıştırma düşüncesi ile hayat verdiği Yelken Yaz Okulu'nda 2018 sezonu eğitimleri devam ediyor.

TAYK 2018 Trofesi, MDK Kupası ile sona erecek

04 Ekim 2018

TAYK 2018 Trofesi'nin son mücadelesi olan MDK Kupası Yat Yarışı 6 Ekim Cumartesi günü koşulacak. Coğrafi rotalı yarış aynı zamanda trofe galiplerini de belirleyecek.

ÜYE GİRİŞİ

BANNER

Marinturk Amatör Denizci Belgeni Al

BANNER

Babalar Günü Hediyen Şimdiden Hazır!

Yazarlar

Facebook

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter