IALA Konseyi'ne yeniden seçildik
29 Mart 2010, 16:58 0

IALA Konseyi'ne yeniden seçildik

Güney Afrika'nın Cape Town kentinde yapılan 17. IALA Genel Kurulu'nda, Türkiye 76 ülke arasından, 22 üye ülke arasına girerek, 4 yıllığına IALA Konseyine seçildi.

Güney Afrika'nın Cape Town kentinde yapılan 17. IALA Genel Kurulu, yapılan konsey seçimleri ile sona erdi.

Türkiye'yi, Kıyı Emniyeti Genel Müdürü Salih Orakcı Başkanlığı'ndaki Türk Heyetinde, IALA VTS Komite Başkanı Tuncay Çehreli, Seyir Yardımcıları Dairesi Başkanı Celalettin Uysal, VTS Baş Operatörü Tayfun Ender Yalçın temsil etti.

Bugün yapılan Konsey Seçimlerinde, Türkiye 76 ülke arasından 22 ülke arasına girerek, 2010-2014 yılları arasında IALA Konsey Üyesi olarak seçildi. Ayrıca 2012 Yılında İstanbul'da yapılacak olan VTS Sempozyumunun sunumu bizzat Kıyı Emniyeti Genel Müdürü Salih Orakcı tarafından yapıldı.

Seçimlerde İtalya Konseye seçilemezken, Rusya listeyi delerek Konseye girdi.

Henüz yorum yazılmamış!

Balon Balığının Derisinden Çanta ve Ayakkabı Yapacaklar

26 Şubat 2021

İstilacı ve zehirli balon balığı Akdeniz'de hem türlerin hem de balıkçıların korkulu rüyası. Bu balığın ekonomiye kazandırılması için Antalya'da iki girişimci balon balığı derisinden ayakkabı, çanta ve cüzdan üretmek için kolları sıvadı.

Tolga Pamir, Sinop İnceburun'u Geride Bıraktı

21 Haziran 2021

Tolga Pamir, 4.Gününde Sinop İnceburun'u Geride Bıraktı.

Yelkenli Gemide Eğitim Derneği - YEGED

18 Ekim 2019

Üç tarafı denizlerle çevrili ve güzel bir iç denize sahip Türkiye'nin Denizcilik adına her biri kendi alanındaki en iyi profesyonellerden seçilen bir ekip, 15.10.2019 tarihinde İstanbul / Haliç Koç Müzesi'nde toplandı

StatCounter