12. Lojistik Yönetimi Zirvesi
30 Mart 2010, 13:49 0

12. Lojistik Yönetimi Zirvesi

Borusan Lojistik ana sponsorluğunda HRdergi tarafından düzenlenen 12. Lojistik Yönetimi Zirvesi, 7 - 8 Nisan tarihlerinde sektör profesyonelleri ve iş dünyası temsilcilerini bir araya getiriyor.

''Inovatif Lojistik'' Kavramı 12. Lojistik yönetimi zirvesinde tartışılıyor.

Borusan Lojistik ana sponsorluğunda HRdergi tarafından düzenlenen 12. Lojistik Yönetimi Zirvesi, 7 - 8 Nisan tarihlerinde sektör profesyonelleri ve iş dünyası temsilcilerini bir araya getiriyor. Doğru tedarik yönetimi ile rekabet avantajı kazanmak isteyen kurum ve kuruluşların büyük ilgi gösterdiği zirve, lojistik gurusu Mark James gibi deneyimli konuşmacıları bir araya getiriyor. ''Tedarik Zinciri Yönetiminde İnovasyon'' başlığı ile düzenlenen zirvenin açılış konuşmasını, geçen yıl da olduğu gibi Borusan Lojistik Genel Müdürü Kaan Gürgenç yapacak.

Son yıllarda hızlı bir büyüme ivmesi yakalayan Türk lojistik sektörünün heyecanla beklediği 12. Lojistik Yönetimi Zirvesi, 7 - 8 Nisan tarihlerinde Conrad Hotel İstanbul'da gerçekleştirilecek.

Borusan Lojistik ana sponsorluğunda, HRdergi tarafından gerçekleştirilen zirvede ''Tedarik Zinciri Yönetiminde İnovasyon'' ana teması işlenecek. Zirveye lojistik sektörü kadar, tedarik zincirinde inovasyonun katkısıyla rekabet gücünü artırmak isteyen kurum ve kuruluşlar da büyük ilgi gösteriyor.

12. Lojistik Yönetim Zirvesi, uzmanların liman işletmeciliğinde güncel sorunları ve açılımları tartışacakları ''''Lojistik Altyapılarımız: Dış Ticaretimizdeki Gelişmeleri Destekleyebilecek mi? Lojistik Üsler Çözüm Olabilir mi?'' konulu panel ile sona erecek.

Henüz yorum yazılmamış!

TYF Türkiye Şampiyonası Optimist ve Laser sınıflarında dereceye girenler belli oldu

08 Nisan 2017

Türkiye Yelken Federasyonu'nun (TYF) 2017 faaliyet programında yer alan TYF Türkiye Şampiyonası'nda Optimist, Laser 4.7 ve Laser Radial sınıflarının şampiyonları Çeşme'de belli oldu.

Harita Okuma

29 Ocak 2018

Harita Okuma

470 Kadınlar Sınıfında İlk Defa Olimpiyat Oyunları'ndayız

14 Mart 2021

Vilamoura ? Portekiz'de düzenlenen 470 Dünya Şampiyonası'nda Olimpik Milli Sporcularımız Beste Kaynakçı ve Okyanus Arıkan elde ettiği dereceyle 470 Kadınlar sınıfında Tokyo Olimpiyat Oyunları'na katılma hakkını elde etti.

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Aytaç Gıda

BANNER

Süper Wood Marin

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Denizaşırı Kışkırtmalar İhanetler ve Tarihi Gerçekler

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Anadolu Feneri - Ali Soysal

BANNER

StatCounter