11 Nisan'da Panayır
30 Mart 2010, 14:40 0

11 Nisan'da Panayır

Yurtdışı marinalarda sıkça görülen sezon başı hemen her marinada yapılan, bizde ise yeni başlayan güzel ve faydalı bir organizasyon 2. El Panayırı ,West Marine tarafından gerçekleştirilecek.

Türkiye'de ilk defa geçtiğimiz sene 20 masalık katılım ile Kalamış Marina'da yapılmıştı. İsteyen herkesin kendi belirleyecekleri fiyatlarla kullanılmış ya da kullanılmamış ürünlerini satacakları ve tüm gün boyunda birlikte marinada keyifli vakit geçirecekleri bir organizasyon olan 2. El Panayırı, bu yılda 11 Nisan Pazar günü Kalamış Marina Divan Brasserie önünde yapılacak .

2. Sefer için geri sayım başladı

West Marine Geleneksel olarak sürdürmeyi planladığı ve ilan ettiği 2. El Panayırı yelken ve denizcilik ürünlerinin bu şekilde sergilendiği ilk organizasyon.

Pusulanız sapasağlam ama siz biraz daha büyük ve bir üst modelini aldınız. Daha fazla balık tutabilirim diye oltanın her çeşidi evinizde var. Şişme bot, can simidi, el feneri, tulum, projektör... Ya da kilit, halat, elektronik ürünler, motor parçaları, bakım malzemeleri ve denizcilikle ilgili her türlü kitap... Kullanmadığınız ama atmaya da kıyamadığınız her türlü denizcilik ürünü yeniden hayat bulabilecek..

Denizlerimizin korunmasına destek amacıyla, ürünlerinizi DenizTemiz Turmepa Derneği yararına kurulacak masalara teslim edebilir veya satmış olduğunuz ürünlerin gelirini bağışlayabilirsiniz.

2. El ürün satışına katılmak isteyen kişilerin,şahsen,telefon yada info@westmarine.com.tr adresine e-posta ile rezervasyon yaptırmaları, satacakları ürünlere ve fiyatlarına karar vermesi,ürünlerin fiyat etiketlerini hazırlaması,ürünleri satacak kişilerin ve panayırda bulunacakları saatlerin belirlenmesi,gerekmekte.Keyif ve eğlenceli vakit geçirmek eskileri değerlendirmek veya bağışta bulunup doğanın korunmasına katkı sağlayacak organizasyon tüm deniz severlere acık.

Yer :Kalamış Marina ,Kadıköy ,İstanbul, 11 Nisan 2010 Pazar saat 09:00 - 18:00

Henüz yorum yazılmamış!

TAYK Yat Yarışları Çengelköy'den Start Alacak

11 Temmuz 2013

TAYK Deniz Kuvvetleri Kupası Yarışı 12 Temmuz'da İstanbul'dan start alacak 4 gün sürecek organizasyonda, İstanbul Bozcaada ve Bozcaada Çeşme etapları geçilecek...

İstanbul'da Deniz Ulaşımının Tarihsel Gelişimi

09 Mart 2001

19. yüzyılın ikinci yarısına kadar, kentiçinde ulaşım yaya olarak ya da kayıkla yapılıyordu. İlk düzenli kayık seferlerinin 1565 yılında başlamış olduğu ve 18. yüzyıl sonunda limana kayıtlı kayık sayısının dört bine ulaşmış olduğu biliniyor.

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter