Swarovski taşlı yat satışta
19 Nisan 2010, 10:49 0

Swarovski taşlı yat satışta

Lambaları Swarovski taşlarla kaplı, mobilyaları pırlanta işlemeli, sehpaları sedeften lüks yat, 9 saat süren bir çalışmayla Antalya'da denize indirildi. 46 metrelik yat, 20 milyon Euro'ya satışa çıkarıldı.

Antalya Serbest Bölgesi'nde faaliyet gösteren CMB Yachts tarafından 2 yılda tamamlanan ve Avrupa'nın en büyük kompozit yatı olma özelliğini taşıyan bir tekne, Antalya'a denize indirildi. Katarlı bir iş adamının ekonomik kriz nedeniyle satın almaktan vazgeçtiği 46 metrelik yat, 20 milyon Euro'ya satışa çıkarıldı.

Mobilyaları pırlanta işlemeli, sehpaları sedef olan, lambaları Swarovski taşlarla kaplı lüks yat, spor salonu, sineması, saunası, masaj salonu, jakuzileriyle de göz doldurdu.

Denize inen tekne tüm testleri yapıldıktan sonra Eylül ayında Monaco Yat Şovu'na götürülerek sergilenecek. 46 metre uzunluğundaki teknede, sahibi ve misafirlerinin konaklayacağı 10 kişilik 4 adet kabin, kaptan ve personel için de 9 kişilik kabin bulunuyor. Teknenin fiyatı ise 20 milyon Euro.

Durmadan 4 Bin Mil

Boeing uçakları ve Formula 1 araçlarında kullanılan kompozit malzemeden yapılan tekne, hiç durmadan 4 bin mil yol gidebiliyor. Tekne seyir hızında 12 knot, maksimum hızda 17 knot yapıyor. Son teknoloji elektronik cihazların kullanıldığı teknede 3 boyutlu navigasyon sistemi kullanılıyor. Full otomasyon sistemi sayesinde de teknenin pompalarından perdelerine kadar her türlü elektrik, elektronik aksamı kaptan köşkünden kumanda edilebiliyor.

Henüz yorum yazılmamış!

Deniz Ticaret Odası'ndan Bildiri

27 Mayıs 2020

Yatlarla İlgili...

İstanbul’da Son Düdük Sonbahar Kupası-3 İçin Çalacak

12 Aralık 2018

İstanbul'da 2018 yat yarışları sezonu 15 Aralık Cumartesi günü yapılacak TAYK-MDK Sonbahar Kupası-3 ile kapanacak.

Yelkenliler Leros'a veda etti

27 Ekim 2016

Yelkenlerini Yunanistan'ın Leros adasında iki gün boyunca dostluğa açan yelkenliler, yarışın dördüncü günü ''Palmarina Bodrum, Leros-Yalıkavak'' etabını tamamlamak için sabah saatlerinde limandan ayrılarak Leros'a veda etti.

ÜYE GİRİŞİ

BANNER

Marinturk Amatör Denizci Belgeni Al

BANNER

Babalar Günü Hediyen Şimdiden Hazır!

Yazarlar

Facebook

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter