Swarovski taşlı yat satışta
19 Nisan 2010, 10:49 0

Swarovski taşlı yat satışta

Lambaları Swarovski taşlarla kaplı, mobilyaları pırlanta işlemeli, sehpaları sedeften lüks yat, 9 saat süren bir çalışmayla Antalya'da denize indirildi. 46 metrelik yat, 20 milyon Euro'ya satışa çıkarıldı.

Antalya Serbest Bölgesi'nde faaliyet gösteren CMB Yachts tarafından 2 yılda tamamlanan ve Avrupa'nın en büyük kompozit yatı olma özelliğini taşıyan bir tekne, Antalya'a denize indirildi. Katarlı bir iş adamının ekonomik kriz nedeniyle satın almaktan vazgeçtiği 46 metrelik yat, 20 milyon Euro'ya satışa çıkarıldı.

Mobilyaları pırlanta işlemeli, sehpaları sedef olan, lambaları Swarovski taşlarla kaplı lüks yat, spor salonu, sineması, saunası, masaj salonu, jakuzileriyle de göz doldurdu.

Denize inen tekne tüm testleri yapıldıktan sonra Eylül ayında Monaco Yat Şovu'na götürülerek sergilenecek. 46 metre uzunluğundaki teknede, sahibi ve misafirlerinin konaklayacağı 10 kişilik 4 adet kabin, kaptan ve personel için de 9 kişilik kabin bulunuyor. Teknenin fiyatı ise 20 milyon Euro.

Durmadan 4 Bin Mil

Boeing uçakları ve Formula 1 araçlarında kullanılan kompozit malzemeden yapılan tekne, hiç durmadan 4 bin mil yol gidebiliyor. Tekne seyir hızında 12 knot, maksimum hızda 17 knot yapıyor. Son teknoloji elektronik cihazların kullanıldığı teknede 3 boyutlu navigasyon sistemi kullanılıyor. Full otomasyon sistemi sayesinde de teknenin pompalarından perdelerine kadar her türlü elektrik, elektronik aksamı kaptan köşkünden kumanda edilebiliyor.

Henüz yorum yazılmamış!

Binlerce Sporcu İstanbul Boğazı'nda Yüzmek İçin Mücadele Etti

19 Haziran 2018

Bu yıl 30'uncusu düzenlenecek Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nın elemeleri Türkiye'nin 5 farklı bölgesinde gerçekleştirilen etkinliklerle sona erdi. Sırada ise büyük yarış var. Tüm Türkiye'den 2041 sporcunun katıldığı elemelerin başarılı isimleri, 22 Temmuz günü Asya'dan Avrupa'ya yüzerek geçen en hızlı isim olmak için yarışacak.

YAZIKLAR OLSUN

20 Ocak 2021

Balıkçıların Barınağa Sığınmasına İzin Verilmedi! 4 Tekne Battı, 1 Tekne Kayıp

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Aytaç Gıda

BANNER

Aytaç Gıda

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Denizaşırı Kışkırtmalar İhanetler ve Tarihi Gerçekler

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Anadolu Feneri - Ali Soysal

BANNER

StatCounter