Yatçılar kokteylde buluştu
11 Mayıs 2010, 18:22 0

Yatçılar kokteylde buluştu

Marmaris International Yacht Club ve Marmaris Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği "29.Marmaris Yat Charter Show" başladı.

9 -13 Mayıs tarihleri arasında Marmaris Belediyesi Marina'sında devam edecek olan charter fuarında gerek görüntü ve gerekse teknik sistemi ile onlarca yat birbiriyle yarıştı. Bu yıl 29 uncusu düzenlenen Yat Charter Show'un açılışı nedeniyle Marmaris Kalesi'nde kokteyl düzenlendi. Acentecileri ve yat sahiplerini bir araya getiren etkinliğe Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Marmaris Liman Başkanı Celal Oral katıldılar.

Ülkemizde üretilmiş olan guletleri, tekneleri, yerli ve yabancı yat kiralama şirketleriyle buluşturmayı amaçlayan etkinliğin kokteylinde konuşma yapan Marmaris International Yacht Club Başkanı Tekdağ, "İlk olarak 1980 yılında organize edilen Marmaris Yacht Charter Show 3 adet yat ve birkaç acentenin katılımı ile başlamıştır. Bu yıl ki showa 15 değişik ülkeden toplam 80 acente ve 78 yat katılmaktadır" dedi.

Deniz tutkunlarını bir araya getiren etkinliğin Marmaris tanıtımı adına gurur kaynağı olduğunu ifade eden Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, "Her yıl gerçekleşen Show Marmaris adına onur duyduğumuz bir etkinliktir. Düzenledikleri yat showun da etkisi her sene daha da büyüyen, organizasyonu coşkulu yapılan ve çok büyük başarılara imza atan Marmaris International Yacht Club'a teşekkür ediyorum. Katılımcıların birbirinden güzel ve hem maddi hem de manevi anlamda paha biçilmez yatları Marmaris limanına değer kazandırıyor" şeklinde konuştu.

Bu yıl 29 uncusu düzenlenen Marmaris Yacht Charter Show'a sponsor olarak destek veren firmalara plaketlerini Marmaris International Yacht Club Başkanı Cem Tekdağ verirken, katkılarından dolayı Marmaris Belediye Başkanı Acar'a da teşekkür plaketi takdim edildi.

Haberfx

Henüz yorum yazılmamış!

MARINTURK – İSTANBUL PENDİK MARİNA

18 Mart 2018

Asya ile Avrupa arasında, tarihin ve uygarlığın dönüm noktalarının yaşandığı, insanlık mirasının yüzyıllar boyu kuşaktan kuşağa taşınmasında ev sahipliği yapan, dünyanın gözbebeği İstanbul'un renkli sahili Pendik'te kurulu olan marina, Büyükada'ya sadece 6 deniz mili mesafede.

ÜYE GİRİŞİ

BANNER

Marinturk Amatör Denizci Belgeni Al

Yazarlar

Facebook

BANNER

Dalgacı - Günlük Yatılı Turlar ve Özel Organizasyonlar

BANNER

Tutku Sailing Yacht / 0533 164 99 60

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Atölye Kürün – Ressam, Heykeltraş, Ürün Satışları ve Özel Tasarımlar

BANNER

Dövmeliyim

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Özel İSTANBUL TIP MERKEZİ - 1998'den Bugüne Sağlıkla

BANNER

Yelken Eğitimi Atilla Gökova Sailing

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter