Boat Show Fuarından
30 Ocak 2001, 18:27 0

Boat Show Fuarından

İstanbul Boat Show Fuarı 19-28 Ocak tarihleri arası Dünya Ticaret Merkezinde yapıldı. NTSR 'nin düzenlediği fuara 30.000 'e yakın ziyaretçi geldi. 200'ün üzerinde katılımcı firmanın yeraldığı fuar iki ayrı salonda gerçekleşti. Birinci salonda yabancı üreticilerin ürettiği yatlar ve yelkenliler sergilendi. İkinci salonda daha çok yan sanayi ile yerli firmaların ürettiği motorlu tekneler ve yelkenliler sergilendi. Yerli firmaların ürettiği yerli ürünler fiyatlar açısından çok cazipti. Sanırız denizseverler bu salonda daha fazla zaman geçirdiler.

Bizim standımızda birinci salonda Saab standının yanında yer alarak denizcilik ile ilgili bir fuarda yer alan ilk web sitesi olarak bir ilki gerçekleştirdi. 2500'ün üzerinde fuar davetiyesini ücretsiz olarak web sitemiz üzerinden dağıtarak denizseverlerin Boat Show Fuarına katılımını sağladık.

Aşağıda fuardan ve standımzdan görüntüler bulabilirsiniz.


Henüz yorum yazılmamış!

Haydarpaşa garında yangın

05 Aralık 2010

Saat 15.10'da başlayan ve kısa sürede tüm çatıyı saran alevler dördüncü kata da sıçradı. Söndürme çalışmaları yetersiz kalınca İstanbul bölgesinden ve deniz itfaiyesinden destek istendi.Çatı katındaki izolasyon çalışmaları sırasında çıktığı sanılan yangın kısa sürede tarihi Haydarpaşa Garı’nın tüm çatısını sardı. Saat 15.10’da başlayan yangının yoğun dumanları pek çok bölgeden görüldü.

Kefken ve Şile'ye AB piyangosu çıktı

24 Temmuz 2012

AB'nin 9 milyon euro bütçe ayırdığı ''Karadeniz özel koruma alanı'' için Türkiye'den de adaylar var, başta Kefken-Şile geliyor.

Deniz Ürünlü Risotto

28 Şubat 2015

İtalyan mutfağının en ünlü ve sevilen yemeklerinden biridir risotto. İtalyan pilavı olarak da bilinir.

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter