Yazar Hakkında

16 Nisan 2018, 20:51

İDO İLE ŞEHİT AİLELERİ VE ÇOCUKLARI BOĞAZ TURUNDA BULUŞTU

15 Nisan Pazar günü Bandırma'dan gelen şehit ailelerinin çocukları İDO ile keyifli bir Pazar günü geçirdiler. Bandırma Kaymakamlığı ve İDO işbirliği ile şehit ailesi çocukları için etkinlik düzenlendi.

15 Nisan Pazar günü, Bandırma’dan gelen şehit ailelerinin çocukları İDO ile İstanbul’da keyifli bir Pazar yaşadılar. Bandırma Kaymakamlığı tarafından organize edilen etkinlikte, İDO Beşiktaş İskelesi’ne aileleri ile birlikte gelen şehit ailesi çocukları önce bir Boğaz turuardından da kıyasıya bir rekabetle geçen maç coşkusunu nefes nefese izlediler.

İDO deniz otobüsü ile boğaz turu yaparak denizle iç içe bir gün geçirerek rehber eşliğinde İstanbul’un en meşhur silüetleri ile ilgili ilginç bilgiler dinleyen çocuklar, İstanbul Boğazı’nda keyifli bir mola verdiler.

 
Çocuklar aileleri ile birlikte Boğaz’ın tadını çıkardıktan sonra sabırsızlıkla ve büyük bir heyecanla Spor Toto Süper Ligi’nde kıyasıya mücadele eden Galatasaray- Medipol Başakşehir maçını izlemek üzere Türk Telekom Stadına gittiler.

İDO Kurumsal İletişim ve Pazarlama Koordinatörü Hande Ergünlü, çocukların heyecanına ve mutluluklarına bizzat şahit oldukları etkinlikte konuştu ve yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını da bu vesile ile kutladı.

Ergünlü mesajında, “Şehit ailesi çocuklarının mutlulukları ve gelecekleri bizim mutluluğumuz ve geleceğimizdir. Deniz yolculuklarının keyifli adresi İDO olarak şehit ailesi çocuklarımıza neşeli bir Pazar günü yaşatabildiysek ne mutlu bize! Vatanımızın bizlere emaneti şehit ailesi çocuklarımız ile Ulu Önder Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde keyifli bir Pazar günü yaşadık. Kurumsal Sosyal Sorumluluk yaklaşımı açısından böyle kıymetli çalışmalara önümüzdeki günlerde de devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

 

Yazarın Diğer Yazıları

Dragut Sailing Cup, Nisan Ayında Başlıyor

D-Marin Turgutreis ve Turgutreis Yelken Kulübü iş birliği ile hayata geçirilen Dragut Sailing Cup yarışları, 4 Nisan- 7 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek. Bodrum'da geleneksel hale gelen ve ilgi gören yarışlar bu yıl dört ayaktan oluşacak.

17.2.2020 20:28:00

 

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Piri Reis Projesi

08 Temmuz 2013

2013 UNESCO Piri Reis Dünya Haritası yılı kapsamında Türkiye'de bir proje ile Piri Reis'in izi sürülüyor

“8. Ege Yat Rallisi” Başladı

27 Temmuz 2018

30 teknenin katıldığı ''8. Ege Yat Rallisi''nde katılımcılar 24 Temmuz'da Bodrum'dan demir aldılar. 5 Ağustos'ta Setur Kaş Marina'da sona erecek olan Ralli'de, yelkenciler 31 saatlik seyir ile yaklaşık 190 deniz mili kat edecekler.

ÜYE GİRİŞİ

BANNER

Marinturk Amatör Denizci Belgeni Al

Yazarlar

Facebook

BANNER

Dalgacı - Günlük Yatılı Turlar ve Özel Organizasyonlar

BANNER

Tutku Sailing Yacht / 0533 164 99 60

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Yelken Eğitimi Atilla Gökova Sailing

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter