Yazar Hakkında

19 Aralık 2018, 22:49

TAYK Yatçı Toplantısı’nı 25 Aralık’ta Yapacak

Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK) yıllık Yatçı Toplantısı’nı 25 Aralık Salı günü Moda Deniz Kulübü’nde gerçekleştirecek.

2018 yılında yapılan yarışların ve etkinliklerin yanı sıra toplantıda ayrıca 2019 planlamasında yol gösterici olması amacıyla hazırlanıp üyeler ve yarış ekipleri ile paylaşılan anketin sonuçları da değerlendirilecek.
TAYK tarafından her sezon sonunda düzenlenen Yıllık Yatçı Toplantısı’na Moda Deniz Kulübü ev sahibi olacak. 25 Aralık Salı günü yapılacak toplantı saat 18.30’da başlayacak.

2019 yılı programının da açıklanacağı toplantıda, kulüp üyeleri ve yarış ekipleri ile paylaşılan anketin sonuçları da değerlendirilecek.

TAYK, yayınladığı anketin 13 Aralık Perşembe gününe kadar tayk@tayk.org.tr adresine elektronik ortamda gönderilmesini istemişti. Gönderim zamanı sona ermiş olmasına rağmen “geç gönderimler” yine de “yol gösterici” olacaktır kanısındayız.       

2018 yarış sezonu, yarış öncesi ve sonrası iletişim, yarış yönetimi, rotalar, seminer ve eğitimler ile görüş ve öneriler başlıklarını taşıyan anketi cevaplayanlar arasında Yatçı Toplantısı’nda yapılacak çekilişle üç kişiye sürpriz ödüller verilecek.


Alıntı: TurkSail

 

Yazarın Diğer Yazıları

Düşyeri'nden Çocuklara Özel Sanal Kitap Mağazası

Çocukların gelişimine büyük katkı sağlayan içerikleriyle öne çıkan Düşyeri, şimdi de tüm yayınlarına kolayca ulaşılabilmesi için sanal mağaza dönemini başlatıyor. Ebeveynler, eğitim ve çocukların gelişimine doğrudan katkıda bulunan Düşyeri Kitap ve Düşyeri Dijital Video Kitap içeriklerine dusyerim.com adresinden kolayca ulaşabilecekler.

22.4.2020 17:08:55

 

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Rüzgarın Çocukları Rio 2016 Olimpiyatlar'ında bir kota daha kazandı

26 Haziran 2016

Bu sene Rio'da düzenlenecek olan Olimpiyat Oyunları'na RS-X Erkekler sınıfında Onur Cavit Biriz kota almaya hak kazandı.

ÜYE GİRİŞİ

BANNER

Marinturk Amatör Denizci Belgeni Al

Yazarlar

Facebook

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter