Yazar Hakkında

27 Aralık 2018, 14:42

İstanbul’da Boat Show’lar Bir Kez Daha ‘Pişti’ Oldu

Şubat, İstanbul için uzun yıllardır denizcilik fuarı ayı olarak bilinir. Ancak son yıllarda aynı konudaki fuarlarda yaşanan tarih çakışmaları 2019’da da devam edecek gibi görünüyor.

Boat Show Tuzla 16-25 Mart tarihleri arasında yapılacak. Daha bu fuar bitmeden Avrasya Boat Show 23 Şubat’ta CNR Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak.

İstanbul’da 2019’un Şubat ayını paylaşan ilk deniz fuarı ViaFuarcılık tarafından düzenlenen Boat Show Tuzla olacak.

16-25 Şubat 2019 tarihleri arasında ziyarete açılacak Boat Show Tuzla Kara Fuarı, 35 bin metre karesi kapalı, 30 bin metre karesi deniz üstünde olmak üzere toplam 65 bin metrekarelik bir alan üzerinde kurulacak.Fuarda, 2019’un yeni tekne lansmanları da Dusseldorf Boat Show’dan sonra ilk defa Viaport Marina Tuzla’da görücüye çıkacak.

Viaport Marina’nın sunduğu, Alışveriş Merkezi, Tema Park, Arslan Park, Akvaryum gibi birçok farklı seçenekle ailece ziyaret edilebilecek Boat Show Tuzla’da her gün farklı bir etkinlik gerçekleştirilecek.


EN UCUZ TEKNE 50 BİN, EN PAHALI TEKNE 120 MİLYON TL

Boat Show Tuzla Kara Fuarı’nda bu yıl en ucuz tekne 50 bin, en pahalı tekne ise 120 Milyon TL’den satışa çıkacak.

5 metreden 40 metreye kadar farklı tekne tiplerinin yanı sıra fuarda çeşitli deniz araçları, son teknolojiyi yansıtan ürünler, deniz ekipmanları ve aksesuarları, dalış ve balıkçılık ekipman ve aksesuarları sergilenecek.

Türkiye’deki birçok marina da fuarda açacakları stantlarla denizcilere ulaşmaya ve yakınlaşmaya çalışacak.


00000

AVRASYA BOAT SHOW 23 ŞUBAT’TA BAŞLAYACAK

Boat Show Tuzla Kara Fuarı’nın kapanışından iki gün önce de Yeşilköy’deki Fuar Merkezi’nde CNR Avrasya Boat Show başlayacak.

23 Şubat-3 Mart tarihleri arasında açık kalacak fuar, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ile Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) iş birliğinde düzenleniyor.

85 bin metrekare alana yayılan fuarda; yat, süper yat, mega yatların yanı sıra motor yat, yarış tekneleri, katamaran, yelkenli deniz araçları, gezi tekneleri, sürat tekneleri, jet skiler, ribler, flyboard, kano, ekipmanlar, aksesuarlar, su sporları ve balıkçılığa dair birçok ürün ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.
 
 
TİCARET HACMİNDE HEDEF YÜKSELTİLDİ
 
 
Türk denizcilik sektörünün “kıdemli” etkinliği CNR Avrasya Boat Show, bu yıl da sektörün gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyor.

Geçen yıl hem ziyaretçi hem satış rekoru kırılan fuarda, nitelikli yerli ve yabancı alıcılar sayesinde alınan 230 milyon dolarlık siparişin, fuar sonrası 600 milyon dolarlık bir ticaret hacmine ulaştığı ifade edildi.

Fuarda, bu yıl yüzde 20 daha fazla ticaret yapılması öngörülüyor.


Alıntı: TurkSail

 

 

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Balık Graten Sebzeli

07 Şubat 2012

Balıkları temizleyip yıkayın. Süzüp üzerine tuz ve karabiber serptikten sonra 5-10 dakika marine edin.

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Aytaç Gıda

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Denizaşırı Kışkırtmalar İhanetler ve Tarihi Gerçekler

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Anadolu Feneri - Ali Soysal

BANNER

StatCounter