Yazar Hakkında

17 Şubat 2020, 20:28

Dragut Sailing Cup, Nisan Ayında Başlıyor

D-Marin Turgutreis ve Turgutreis Yelken Kulübü iş birliği ile hayata geçirilen Dragut Sailing Cup yarışları, 4 Nisan- 7 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek. Bodrum'da geleneksel hale gelen ve ilgi gören yarışlar bu yıl dört ayaktan oluşacak.

 

D-Marin Turgutreis ev sahipliğinde Turgutreis Yelken Kulübü (TYK) tarafından düzenlenen Dragut Sailing Cup yat yarışları bu yıl 4 Nisan ? 7 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek. Yarışların birinci ayağı 04-05 Nisan’da, ikinci ayağı 18-19 Nisan’da, üçüncü ayağı 23-24 Mayıs’ta ve dördüncü ayağı ise 06-07 Haziran tarihlerinde düzenlenecek. Kazanan takımlara ödülleri D-Marin Turgutreis tarafından takdim edilecek.

 

D-Marin Turgutreis, IRC Overall’da birincilik kazanan takıma 01 Ekim 2020- 15 Mayıs 2021 tarihleri arasında denizde kışlama imkanı sunarken D-Marin’e bağlı yıllık bağlama paketi bulunuyorsa çekme/atma hizmeti ve 14 gün kara parkı ücretsiz olarak kullanma ayrıcalığı sunacak. İkincilik elde eden takıma çekme/atma da yüzde 50 indirim ve bir hafta kara parkı ücretsiz kullanma imkanı sağlayacak. Üçüncü gelen takım ise çekme/atma hizmetinde yüzde 25 indirimin yanı sıra bir hafta kara parkı ücretsiz kullanabilecek.

 

Gezi Sınıfı Overall’de ise birinci olan takıma 30 gün transit geçiş hakkı sunan D-Marin, ayrıca marinada yıllık bağlama hakkı bulunuyorsa çekme atmada 7+30 gün daha ekleyecek. D-Marin, ikinci olan takımı çekme/atmada yüzde 50 indirim ve bir hafta ücretsiz kara park; üçüncü takımı ise çekme/atma da yüzde 25 indirim ve bir hafta ücretsiz kara park kullanımı ile ödüllendirecek.

 

3 Nisan- 8 Haziran tarihleri arasında (66 gün) en az üç ayakta yarışacak teknelere yüzde 50 indirim ve yarışa geleceklere ise yarış dahil 7 gün ücretsiz konaklama ayrıcalığı da D-Marin Turgutreis’te deniz tutkunlarına sunuluyor.

 

 

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Greenpeace'in efsane gemisi İstanbul Boğazı'nda

29 Eylül 2016

Greenpeace'in Rainbow Warrior adlı gemisi, 'Güneşe Yelken Aç' sloganıyla 6 Eylül'de Bodrum'da başladığı Türkiye turunun son ayağında İstanbul'a geldi.

TYF Spor Toto Yıldızlar Kupası’nda İlk Hafta Sonuçları

28 Mart 2019

Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) tarafından düzenlenen Spor Toto Yıldızlar Kupası'nda ilk hafta yarışları 19-23 Mart tarihleri arasında yapıldı.

Hedef Gençler

04 Şubat 2020

İzmir'de Büyükşehir Belediye Başkanı Sevgili Tunç Soyer şehrimizin çocuklarını denizle buluşturma amacı ile ' Körfezde Yelken ve Kano Eğitimi ' projesini hayata geçirdi.

ÜYE GİRİŞİ

BANNER

Marinturk Amatör Denizci Belgeni Al

Yazarlar

Facebook

BANNER

Dalgacı - Günlük Yatılı Turlar ve Özel Organizasyonlar

BANNER

Tutku Sailing Yacht / 0533 164 99 60

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Yelken Eğitimi Atilla Gökova Sailing

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter