Yazar Hakkında

08 Nisan 2020, 15:40

Kibirdenmiş, Fakat Başka Nedenler de Var (3)

 

Artık yelken dünyası dergisi ile alakalı yazmak istemiyordum. Geçen hafta okuyucularımızın birinden ilginç bir mail geldi. Başlık aşağıda gördüğünüz gibiydi.

 

KÖPEĞİN TUVALET SORUNU

 

Bunu hem kapağa taşımışlar hem de derginin içinde sayfa sayfa yer alıyor. B. Ö isimli hatunun sevgilisi ile Atlantik geçişinde köpeklerinin tuvalet sorununa yer vermişler. Zaten son zamanlarda iki sayfa yazı başlangıcında tek bir fotoğraf koyuyorlardı. Bir makarayı anlatıyorlar. İki sayfa tek bir fotoğraf.

 

Emek gereken yazılar yerine yabancı dergilerden çevirme yap, sahte isimlerle yayınla.

 

Gerçek isimle yazan birkaç kişi de dini konulara yer vermesi. Eski marina müdürlerinden bir tanesi 2016 yılında nisan mı, mayıs mı hangi aysa arşive bakmaya bile gerek görmüyorum. Sadece attığı başlık aklımda.

 

ŞEFKAT YUVASI KİLİSELER. İngiltere’de bir kiliseyi anlatıyor. Yelken dergisinde kilisenin ne işi var? BİZE NE KİLİSEDEN?

 

Başka bir tanesi ise Kabe’den baksan Atina’yı görürmüşüm. Düpedüz zırvalıyorlar. Ondan sonra birde kibirli davran. İçi boş bir dergi. Millet satın da almaz. İlan da vermez. Birde uyduruyorlar, tirajımız 10 bin diye. Tirajın 10 bin diye mi kapattın? Uydur uydur.

 

Alıntı: Deniz Ticaret Gazetesi

 

 

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Deniz Tutkunlarının Merakla Beklediği Fuar Kapılarını Açıyor

15 Şubat 2020

Mega yatlardan teknelere, yelkenlilerden şişme botlara kadar 3.500'ün üzerinde deniz aracı, Dünyanın en büyük tekne ve yat fuarlarından biri olan CNR Avrasya Boat Show'da deniz tutkunları ile buluşuyor. 10.000'i aşkın markanın ürünlerini sergileyeceği fuarda, 1.000 lira ile 102 milyon lira arasında her bütçeye uygun araç denizle bütünleşmek isteyen ziyaretçilerini bekliyor.

4. PYK Marintürk Kupası Yelken Yarışları

13 Mayıs 2013

PYK-MARINTURK KUPASI 2013, 18-19 Mayıs tarihlerinde Pendik'te yer alan Marinturk İstanbul City Port marinada, Pendik Yelken Kulübü ile birlikte organize ediliyor.

ÜYE GİRİŞİ

BANNER

Marinturk Amatör Denizci Belgeni Al

BANNER

Babalar Günü Hediyen Şimdiden Hazır!

Yazarlar

Facebook

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter