Yazar Hakkında

24 Nisan 2020, 17:48

TikTok ve İstanbul Oyuncak Müzesi'nden 23 Nisan Kampanyası

 

 

Bugüne kadar stadyumlarda çocukların dans gösterileriyle, okullarda törenlerle kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve ÇocukBayramı, yüzüncü yılında Covid-19 salgını nedeniyle evlerde kutlandı.

Dünyanın önde gelen kısa video platformu TikTok, bu coşkuya ortak olarak kullanıcılarına 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlama fırsatı sundu.

 

TikTok, bu özel günde İstanbul Oyuncak Müzesi’yle iş birliği gerçekleştirerek 23 Nisan ruhunu platformun içine taşıdı. TikTok’un kullanıcıları için başlattığı #içimizdekiçocuk etiketiyle paylaşılan videolar arasında en beğenilen üç videonun yaratıcısı, 300 TL değerinde bir hediye paketi ve İstanbul Oyuncak Müzesi kurucusu ünlü yazar Sunay Akın imzalı bir kitap kazanacak. TikTok kullanıcılarının büyük ilgi gösterdiği kampanya şimdiden 20 milyon görüntülenmeyi geçti.

 

#içimizdekiçocuk Barış Manço’nun şarkısında!

TikTok’un ‘çocuklarınızla en son ne zaman dans ettiniz?’ sloganıyla başlattığı kampanyada kullanıcılar, Barış Manço’nun unutulmaz ‘Ayı’ şarkısı eşliğinde dans yeteneklerini sergiliyorlar. Sunay Akın, 40’ı aşkın ülkedeki antikacılardan ve açık arttırmalardan satın aldığı oyuncaklarla kurduğu İstanbul Oyuncak Müzesi’yle bu akıma katılarak TikTok’un başlattığı #içimizdekiçocuk kampanyasıyla ilgili düşüncelerini; “"Bu zor dönemde bile milletimizin bu güzel bayramımızı kutlamak için biraraya geldiğini görüyorum. TikTok günümüz koşullarında bunu bir platform içerisinde doğru bir şekilde yapmamızı sağlıyor. İstanbul Oyuncak Müzesi olarak oyun arkadaşlığından dolayı TikTok’a teşekkür ederiz. Siz değerli takipçilerimizi çocuklarınızla, torunlarınızla ve içinizdeki çocukla dans ederken görmek bizi çok heyecanlandırdı, mutlu etti. Bu kampanya sonucunda ortaya çıkan, hepsi birbirinden güzel ve yaratıcı videolar için hepinize çok teşekkür ediyoruz.” sözleriyle ifade etti.

 

Videolar

Sunay Akın

https://vm.tiktok.com/7UCxH1/

İstanbul Oyuncak Müzesi

https://vm.tiktok.com/7UJVjL/

İstanbul Oyuncak Müzesi

https://vm.tiktok.com/7DTHsE/

İstanbul Oyuncak Müzesi

https://vm.tiktok.com/7U85sA/

Şeyda Aydın

https://vm.tiktok.com/7UjyrY/

 

 

TikTok Hakkında

TikTok önde gelen kısa video uygulamasıdır. İnsanların hayatlarına ilham vermeyi ve zenginleştirmeyi misyon edinen TikTok, dünya üzerindeki herkesin videolar aracılığıyla tutkularını paylaşabilmesi ve yaratıcılığını ortaya çıkarabilmesine uygun pozitif bir uygulama deneyimi sunar. TikTok’un Los Angeles, New York, Londra, Paris, Berlin, Dubai, Mumbai, Singapur, Jakarta, Seoul ve Tokyo'da global ofisleri mevcuttur. www.tiktok.com

 

Yazarın Diğer Yazıları

'Balıklardan Çok Plastiklerin Arasında Yüzüyorum'

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Türkiye Temsilciliği tarafından "Sudaki Yaşam Savunucusu" ilan edilen Dünya Serbest Dalış Rekortmeni Şahika Ercümen, İstanbul Boğazı'nda gerçekleştirdiği dalışla, plastik atık kirliliğine dikkati çekti

3.7.2020 16:32:20

Deniz Kirliliği ve Depozito İade Sistemine Geçiş

Boğaziçi Deniz Kültürü spor ve Çevre Platformu Zoom toplantısına davetlisiniz.

16.6.2020 19:08:29

 

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Bayk Güz Trofesi Start Aldı

24 Ekim 2018

Bayk Güz Trofesi'nde ilk ayak tamamlandı.

ATSO 8. Yelken Yarışları ve Cumhuriyet Kupası sona erdi

31 Ekim 2014

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası(ATSO) tarafından bu yıl 8'incisi düzenlenen yelken yarışları ve Cumhuriyet Kupası sona erdi.

Türkiye Yat Şampiyonası bu yıl Mustafa V. Koç anısına düzenlenecek

12 Haziran 2016

Türkiye Yelken Federasyonu tarafından ilki geçen yaz düzenlenen Türkiye Yat Şampiyonası, 2016'da Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı merhum Mustafa V. Koç anısına düzenlenecek.

ÜYE GİRİŞİ

BANNER

Marinturk Amatör Denizci Belgeni Al

Yazarlar

Facebook

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter