Yazar Hakkında

06 Mayıs 2020, 18:23

G*T LALERİ – 2. BÖLÜM

 

Bazıları var, durup dururken kaşınıyorlar. Eee bizde kaşımak zorunda kalıyoruz. O da ‘’ Sırtımın sağ kürek kemiğine gel, biraz sola, biraz daha aşağıya, heh tam orası, kaşı orayı ‘’  der gibi geldi bana.

 

Rahmetli Mesut Baran’ın yıllarca emek verdiği Yelken Dünyası denizcilik dergisinin kapanması üzerine falanca filan Samancı, onun ismini kullanarak FEYSB..K sosyal medya hesabı açmış. Muhtemelen Mesut Baran’ın oğlu ve eşinin haberi yok. Yedi bin küsur takipçisi var. Baktığın zaman oradan, buradan derleme ? toplama filmler. Çoğunluğu yurtdışı. Ortada bir b..k yok. İdare eden Samancı’nın adına birkaç hesap var. Falancı filan Samancı, Deniz Ticaret Gazete’sinin de facebook’tan takipçisiymiş.

 

Gazetemizin yazarlarından bir arkadaşımızın tanıdığı Burak E., rahmetli Mesut Baran’ın dergisinin ismini kullanan falanca filan Samancı’nın FEYSB..K sosyal medya hesabındaki gurubuna katılmış. Yelkenci.org’un gazetemizden alıntı olarak yayınladığı bir yazıyı FEYSB..K hesabına göndermiş. FEYSB..K hesabının sahibi falanca filan Samancı büyük bir gazetenin imtiyaz sahibi edasıyla yazının yayınını engellemiş. Yazının içeriğinde hakaret yok, küfür yok, siyasi içerik yok, General Ramazan’ın adamına ayar var.

 

Falanca filan Samancı’yı araştırdığımızda General Ramazan’ın ağabeyinin ibrikçilerinden olduğunu tespit ettik.

 

Arkadaşımız Burak E.  FEYSB..K’un sahibi falanca filan Samancı çıkarmadan guruptan ayrılmış.

 

Bu gidişle G*T LALERİ yazısına seri olarak devam edeceğiz galiba. Çünkü G*T LALE’si çok.

 

Gölge Başçarkçı

Yaşım 71, Daha işim bitmedi.

27/04/2020

 

Alıntı: Deniz Ticaret Gazetesi

 

 

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Palmarina/Bodrum'da Yacht Show Eurasia başladı

15 Haziran 2017

Yacht Show Eurasia Fuarı serisini 14-18 Haziran 2017 tarihleri arasında Bodrum Palmarina'da bugün görkemli bir açılışla gerçekleştirdi

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Süper Wood Marin

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

StatCounter