Yazar Hakkında

10 Temmuz 2020, 21:57

İŞİN İÇİNDE CHP VARSA II. BÖLÜM

Chp’li Bozcaada Belediyesi I. Bölümde okuduğunuz gibi https://www.denizticaretgazetesi.org/yazarlar/golge-bascarkci/isin-icinde-chp-varsa/819 ) Bozcaada’ya günübirlik kimse gelmemesi için Çanakkale Valiliği’ne Bozcaada’da bulunan STK’lar ile birlikte hareket ederek müracaat ettiler. Fakat Çanakkale Valisi kabul etmedi. Chp’li Bozcaada Belediyesi’nin evdeki hesabı da çarşıya uymadı.

 

Sade günübirlikçiler değil adaya gelen insanların araçlarını ana karada bırakmalarını, o şartla adaya girmelerini istiyorlardı.

 

Aslında bu işin öncüleri Bozcaada’ya başta İstanbul olmak üzere yurdumuzun diğer şehirlerinden gelen orada evleri olan toplasan 15-20 kişiden oluşan bir gurubun düşüncesi ve fikri. Onlara kalsa BOZCAADA’YA VAPUR SEFERLERİNİ BİLE İPTAL ETTİRİRLER. Bu gurubun başında maalesef gazeteci ve sanatçılar var. Şimdi onların isimlerini yazsak koşa koşa mahkemeye giderler.

 

Gestaş vapur seferlerini arttırdı. Anayasamızın gereği vatandaşlar istediği günde ve saatte günübirliğine de olsa Bozcaada’ya gidebiliyorlar ve tabi ki Chp’li Bozcaada Belediyesi yöneticileri ile gazeteci ve sanatçı takımı eminiz ki bu duruma son derece bozuluyorlar. BOZULMAYA DEVAM ETSİNLER...

 

 

Gölge Başçarkçı

Yaşım 71, Daha işim bitmedi.

07/06/2020

 

Alıntı: DENİZ TİCARET GAZETESİ

 

 

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Rus yelkenciler, Bodrum'da zafere ulaştı

10 Ocak 2015

Rusya'dan Muğla'nın Bodrum ilçesine kamp için gelen ve ilçede düzenlenen Bodrum Kulüplerarası Kış Trofesi Yelken Yarışlarına katılan Rus takımı, yarışmada birinci oldu.

''Haydi Çocuklar Yelkene'' Projesine Yoğun İlgi

15 Temmuz 2018

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz'ün, Kartallı çocukları deniz sporlarıyla tanıştırma düşüncesi ile hayat verdiği Yelken Yaz Okulu'nda 2018 sezonu eğitimleri devam ediyor.

1 Temmuz Kabotaj Bayramı Kutlu Olsun

01 Temmuz 2020

Kabotaj; Bir devletin sahip olduğu limanları arasındaki deniz taşımacılığı ve deniz ticareti konusunda tanığı ayrıcalıktır.

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Limbo Denizcilik - Tekne İnşa ve Tamir Malzemeleri / 0532 296 77 75

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter