Yazar Hakkında

23 Ağustos 2020, 16:57

SOPRANO '' BEN DENİZ TARİHÇİYİM '' DİYOR

Bir süredir problem yaşadığımız Tarihi H. Deniz facebook sayfası moderatörü ( Moderatör olduğunu yazdığımız yazılardan sonra kaldırmış ) hanımefendi Yelkenci.org’daki arkadaşlarımızı rahatsız etmeyi bırak. Senin muhatabın bizleriz. Konuya kısadan girersek; sana o fotoğrafları veren kurumlardan bizde isteyeceğiz. Çünkü size verilenleri bunca zaman tespit ettik. Biz vermedik derlerse ‘’ İçinizden vereni  bulun ‘’ diyeceğiz. Ve işin rengi değişecek. Bunu haber yapmak için başka gazete ve tv’lerdeki meslektaşlarımız bizden haber bekliyorlar. Birileri zor durumda kalacak. Biz deniz tarihi ile alakalı milli duyguları öne çıkaran fotoğraflı yazılar yayınlıyoruz. Siz ne yapıyorsunuz? Kasıtlı olarak yayınlamıyorsunuz. Büyük Atatürk’ün fotoğrafını facebook sayfanızda kullanıyorsanız bizim yazdıklarımızı yayınlamanız gerekir.  Yayınlamıyorsanız Atatürk fotoğrafı ile yaptıklarınız hiç bağdaşmıyor!!!! Arkadaşlarımızın hazırladıkları gençlerde milli duyguların oluşmasına katkı sağlıyor. Siz de bu duygunun oluşmasını engelliyorsunuz..

 

Bizim sizin facebook sayfanızda yazıların yayınlanmasına ihtiyacımız yok. Arkadaşlarımız size bu yazıları göndererek bize jest yapmışlar. Bunu daha önceki yazımızda da belirttik. İyiki de yapmışlar. Sizleri tanımış olduk. Bizim için davranışınız önemli. Elinizdeki büyük arşivinizden bahsediyorsunuz. Ne TCG Kocatepe yazı serisini ne esir R.M.M hücumbotları yazı serisini ne de TCG Uluçali Reis yazısını yazacak kabiliyet ve bilgi birikimiz olmadığını biliyoruz. Soprano’dan deniz tarihçi de bu kadar olurmuş...

 

Gölge Kaptan

22/08/2020

 

Alıntı: DENİZ TİCARET GAZETESİ

 

Yazarın Diğer Yazıları

KART SES HAFİF KALIR

18.8.2020 13:45:16

KART SESLİ

16.8.2020 15:17:25

 

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

İstanbul Kite Festival sona erdi

28 Ağustos 2016

Şampiyonada toplam 125 yarışçı zorlu hava koşullarında, performans çıkardılar.

D-MARİN, CNR Avrasya Boat Show’da Deniz Severleri Bekliyor

14 Ocak 2019

D-Marin, 23 Şubat - 3 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul'da 12.kez düzenlenecek olan CNR Avrasya Boat Show'da olacak.

ÜYE GİRİŞİ

BANNER

Marinturk CNR Yacht Festival Heyecanı 13-18 Ekim'de Marinturk'te!

Yazarlar

Facebook

BANNER

Süper Wood Marin

BANNER

TurkSail - Türkiye'nin en kapsamlı yelken haberleri.

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter