Yazar Hakkında

26 Eylül 2020, 20:27

TYF, 'Online Protesto' kuralını değiştirdi

Türkiye Yelken Federasyonu, bugün “2020 Yılı Yat Yarışlarının Başlaması” konulu duyurusu hakkında bir güncelleme yayınladı.

TYF, 17 Temmuz tarihli duyurusunda, “Protesto görüşmeleri video konferans yolu ile yapılacaktır” şeklindeki maddeyi “fiziki ortamda yapılabilecektir” olarak değiştirdi. Başvurular ise online yapılabilecek.TYF’den bugün yapılan duyuru güncellemesi şöyle:

Türkiye Yelken Federasyonu resmi internet sayfasında 17.07.2020 tarihinde yayımlanan '2020 Yılı Yat Yarışlarının Başlaması ile İlgili Duyuru' içerisindeki 7. maddede güncelleme yapılmıştır.

Eski madde:

7. Protesto formları dijital olarak iletilecek, protesto görüşmeleri video konferans yolu ile yapılacaktır.

                Yeni madde:

7. Protesto görüşmeleri protesto kurulunun görüşü doğrultusunda video konferans yolu ile veya izole bir alanda sosyal mesafe kurallarına uyularak yapılabilecek, yine protesto kurulunun görüşü doğrultusunda protesto formları dijital olarak veya fiziken yarış sekreterliğine verilebilecektir.

Bilgilerinize sunarız.EDİTÖRÜN NOTU:
Hatırlanacağı gibi bu kuralın “çalışmadığını”, uygulamanın Protesto Kurulları tarafından değiştirilerek “fiziki” ortamda “yüz yüze” yapıldığından “Yelkende Covid-19 önlemleri komediye döndü” başlıklı yazımızda değinmiştik.

Özetle, uygulama önden, kural değişikliği arkasından geldi.

 

 

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Deniz Tutkunları Tüyap İstanbul Boat Show’da Bir Araya Geldi

29 Şubat 2012

18 - 25 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen, dünyanın karada düzenlenen en büyük ikinci boat show fuarı “TÜYAP İstanbul Boat Show 2012” ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Deniz Bilimleri Kampı Düzenlendi

01 Mart 2020

Akdeniz Koruma Derneği, denizel yaşam alanlarının korunması ve araştırılması konularında çalışmaya istekli üniversite öğrencileri için Deniz Bilimleri Kampı düzenledi.

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Süper Wood Marin

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

TCG Kocatepe Nasıl Battı

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter