Yazar Hakkında

12 Ekim 2020, 18:06

CNR Avrasya Boat Show Bu kez Denizde Ziyaretçilerini Ağırlayacak

CNR Avrasya Boat Show Denizde - Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı, devletin ve Uluslararası Fuarlar Birliği’nin (UFI) belirlediği yeni normale dönüş kriterleri kapsamında bir dizi önlem ile kapılarını açıyor.

 

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Yat ve Tekne Endüstri Derneği (YATED) işbirliği ile organize edilen Türkiye’nin en görkemli denizcilik buluşması, 13 - 18 Ekim tarihleri arasında bu kez MarinTurk Marina / Pendik’te deniz tutkunlarına kapılarını açıyor. 100.000 metrekarelik alanda düzenlenecek CNR Avrasya Boat Show Denizde’de 5 bin ila 50 milyon lira arasında değişen, her bütçeye uygun deniz araçları görücüye çıkıyor.

 

CNR Avrasya Boat Show Denizde’de pandemi sürecinde izole yaşam nedeniyle yoğun ilgi göre 12 - 25 metrelik Aile Tipi Yatların yanı sıra, tekneler, yelkenliler, şişme botlar, deniz motorları ve başlangıç tekneleri sergilenecek.

 

Dünya markalarını temsil eden firmaların yanı sıra en prestijli yerli üreticileri de misafir edecek olan fuarda 100’ün üzerinde firma 500’ü aşkın markasıyla birbirinden özel deniz araçlarını tanıtılacak. Fuar, su sporları, rüzgâr sörfü, kürek, dalış, jetski ve flyboard gösterileri gibi çok sayıda etkinliğe de ev sahipliği yapacak.

 

Yazarın Diğer Yazıları

Ertuğrul Fırkateyni Şehitleri Anıldı

Ertuğrul Fırkateyni'nde şehit olan 527 mürettebat, Beşiktaş'ta düzenlenen törenle anıldı.

16.9.2020 19:11:32

 

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Türkiye'de gemi adamı enflasyonu var

18 Aralık 2016

Türkiye'de 180 bin gemi adamı var. Bu rakam ile Türkiye, dünyada Çin'den sonra en fazla gemi adamına sahip ülke. Ancak bu, bir avantaja dönüşmüş değil.

İçinde "Tropik bir ada" taşıyan yat!..

16 Kasım 2012

Island Yacth Design tarafından meydana getirilen bu Tropical Mountain Paradise (Troptik Dağ Cenneti) konsepti, bir tropik adayı dev bir yatın tam ortasına yerleştiriyor.

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Süper Wood Marin

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

TCG Kocatepe Nasıl Battı

BANNER

Babür Hüseyin Özbek'in Güvertede kitabı çıktı. Tüm seçkin kitapçılarda...

BANNER

StatCounter