1. Hidayet Saraç
    Hidayet Saraç
    14 Ocak 2021, 21:12
    Bir yabancı eğer bana " en kısa şekilde Mustafa Kemal Atatürk'ü nasıl anlatabilirsiniz?" deseydi bu fotoğrafı gösterirdim! Kıytırık bir sandal, sandalın kıçında bir yurdum insanı ve bir ülkeyi yoktan var etmiş bir adam kürek çekiyor. O vatandaşı hem gezdiriyor, hem sohbet ediyor. O vatandaşı pür dikkat dinliyor; evet pür dikkat dinliyor. Çünkü onun gibi binlercesi bu ülkeyi yoktan var ederken onun yol arkadaşları idi. İşte biz o adama kısaca ATA'mız diyoruz!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Türkiye Yat Şampiyonası bu yıl Mustafa V. Koç anısına düzenlenecek

12 Haziran 2016

Türkiye Yelken Federasyonu tarafından ilki geçen yaz düzenlenen Türkiye Yat Şampiyonası, 2016'da Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı merhum Mustafa V. Koç anısına düzenlenecek.

Marinturk Marina ve CNR Fuarcılık İşbirliği

14 Ekim 2020

Marinturk Pendik Marina'da gerçekleştirilen fuar 13 - 18 Ekim 2020 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Yelkenler Deprem Mağdurları için Açıldı

11 Kasım 2020

Ege Açık Deniz Yat Kulübü (EAYK) ve Çeşme Marina tarafından düzenlenen İzmir Güz Trofesi 2. Ayak Yarışları, 26 teknenin kayıt vermesi ile Çeşme Marina'da gerçekleştirildi. 7-8 Kasım tarihlerinde gerçekleşen yarışlarda, yelkenliler bu defa depremzedeler için yarıştı.

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Süper Wood Marin

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

StatCounter