Yazar Hakkında

27 Şubat 2021, 23:51

Çizgi Film Karakterleri Boyama

Hayatımızda evimizin vazgeçilmez neşesi olan çocuklarımızın çok severek ve beğenerek takibine aldığı birden fazla çizgi film karakteri vardır. Bu karakterler gözetilerek hazırlanan çizgi film karakterleri boyama bundan dolayı çocuklar açısından cazip bir seçenek haline gelmiştir. Geçmişte oynamış ve halen güncel bir şekilde yayınlanmaya devam eden birçok çizgi film karakterine özel boyama sayfalarını bulabilmeniz mümkündür. Kitap marketleri ve kırtasiyelerde rahatlıkla bulabileceğimiz boyama kitapları, artık internet ortamında birçok web sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Böylelikle evinizden bir yere ayrılmadan çocuklarınıza özel sayfalara erişebilirsiniz. Her biri farklı kategorilerde değerlendirilmesi için sayfalar oluşturulmuştur.

 cizgi Film Karakterleri Boyama

Çizgi film karakterleri boyama sayfalarında her yaştan çocuklar için uygun sayfalara erişerek seçim yapabilir ve sonrasında yazdırmaya geçebilirsiniz. Birbirinden farklı karakterlerin yer aldığı sayfaların tamamı A4 kağıdı boyutuna uygun şekilde ayarlanmıştır. Bilgisayarınıza indirerek dilediğiniz zaman yazdırmaya devam edebilirsiniz. Her çocuğun el becerisini geliştirmesi bakımından boyama kitapları katkıda bulunmaktadır. Böylelikle geçirdiği boş vakitlerinin doğru bir şekilde değerlendirilmesine zemin hazırlanmış olur.

 

Bir kitapçıya girerek reyonlar gezildiği vakit hatırı sayılır biçimde göze boyama kitaplarına rastlayabilmekteyiz. Bazı kitaplar üzerinde mandala yazılmış olsa da, boyama kitapları ile karıştırılmaktadır. Özünde bir boyama yapılması geçmesinden ötürü her ikisinde aynı sonuca ulaşıldığı düşünülür. Aslında kitaplar değerlendirildiği vakit birçok açıdan farklı olduğu noktalar görülmektedir. Bu mandala kitapları içerisinde motifler yer alırken, çocuklara yönelik her zaman uygun olanı çizgi film karakterli boyama kitapları olacaktır. Normal okuma kitapları seçilirken nasıl yaş gözetiliyor ise yanı durum boyama kitapları içinde geçerlidir. Çocuğunuz ile birlikte kendinizde bu karakterleri boyama yaparak hafta sonu tatilinizi ya da bir akşam iş çıkışındaki stresinizi çok rahat bir şekilde atabilirsiniz.

 

 

 

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Yelken Kulüp Yenileniyor

23 Kasım 2014

Muğla'nın Bodrum ilçe Belediyesi Bodrumspor Yelken Şubesi Akustik Turizm ile 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı.

Türkiye Yelken Federasyonu'nda görev teslimi yapıldı

27 Kasım 2016

Türkiye Yelken Federasyonu'nda yapılan seçimlerin ardından yeni dönem Başkanı Özlem Akdurak ve Yönetim Kurulu, Serhat Belli ve Yönetim Kurulu üyelerinden görevi devir aldı.

Harita Okuma

29 Ocak 2018

Harita Okuma

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Aytaç Gıda

BANNER

Süper Wood Marin

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Denizaşırı Kışkırtmalar İhanetler ve Tarihi Gerçekler

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Anadolu Feneri - Ali Soysal

BANNER

StatCounter