Yazar Hakkında

12 Temmuz 2021, 14:07

Klakson

 

13 Nisan 2021’de Covid 19’dan dolayı beni hastaneye kaldırdılar. Durumum kötüye gidince entübe edilerek yoğun bakıma alınmışım. Taburcu olup hastane raporlarını okuduğumda rahmetli arkadaşım Fikret KIZILOK'un tabiriyle imamın gayığına binmeme ramak kaldığını öğrendim.

 

Hastalığım süresince beni yalnız bırakmayan Avrasya Bir Vakfı Başkanı ve kurucusu ağabeyim Şaban GÜLBAHAR, gazetemiz yazı işleri müdürü Özge DURMUŞ, Üstün Plastik AŞ. yöneticilerinden Yaşar GÜLBAHAR, TRT TV yönetmeni Rıza SEZGİN, ağabeyim Doğan GÜRBÜZ, Yazar- Avukat Ali SOYSAL, Gazetemiz imtiyaz sahibi Yamaç ERÖZBEK, Yönetmen Ömer Faruk ERTEM, Reklamcı Mehmet Ali GÜRSOY, İstanbul Tıp Merkezi Başhekimi Dr. H. Oktay ÖZKAN, (E.) Dz. Krm. Kd. Alb. Ayhan YILDIZEL, Dr. Seher KARACA ve benim durumumu sürekli arayarak bilgi alan, soran, dua eden herkesten Allah razı olsun.

 

Bu yazıyı aslında nisan ayından önce planlamıştım. Araya hastalık girdi. Bu aya kısmetmiş.

 

Gelelim yazımızın konusuna...

 

Yaşı ellinin altında olanlar anlamını bilmezler. Fotoğraflardan gördüğünüz gibi trafik ışıklarının yanında tabelası vardır. Hatta daha büyüğünü koymak gerekir. Tahmin ediyorum Türkiye’nin başka şehirlerinde İstanbul’daki kadar çok değildir. Bu tabelalardan herkes kendine biraz pay çıkarsın. Özellikle tabakhaneye b... yetiştirenler.

 

 

Beşiktaş rampasının başında trafik ışıklarında durdum. Önümde iki araç var. En öndeki araç temiz, eski bir Opel Ascona. Yeşil ışık yanınca kalkış yapamadı ve arabası istop etti. Arkasındaki ZIRTO tabakhaneye b... yetiştireceğinden klaksona (korna) basmaya başladı. ZIRTO bağırmaya başladı ‘’Yürüsene Ulan’’ diye. Opel araçtaki şoför indi. 2m boyunda 1m eninde bir vatandaş ZIRTO’nun kapısını açtı. Aracın içindeki kişiyi çekerek rahatça dışarı aldı. Havaya kaldırarak havada silkeledi ve aracın içine attı. Arabasına binerek gitti. Bu sefer benim arkamdaki ZIRTO’lar klakson çalmaya başladı. İşte trafik ışıklarının yanındaki tabela, yeşil ışık yandığında klakson çalmamak için. Kim bakıyor, kim okuyor!!! Bir saniye bekleseler olmaz.

 

 

YEŞİL IŞIK YANDIĞINDA KLAKSON ÇALMAYINIZ.

 

B. Hulusi GÜRBÜZ

12/07/2021

 

Yazarın Diğer Yazıları

Kendi Törenini Yapanlar

3.5.2021 14:17:15

Karadeniz Isınıyor

20.4.2021 17:07:15

Gemileri İzlemek

5.4.2021 16:51:10

Haliç’te Offshore Heyecanı Başladı…

08 Mayıs 2012

“Işıklar Dünya Offshore 225 Şampiyonası” Fatih Belediye Başkanlığı’nın ev sahipliğinde Haliç’te başladı.

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Aytaç Gıda

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

ŞDL Zincir Sanayi

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Denizaşırı Kışkırtmalar İhanetler ve Tarihi Gerçekler

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Anadolu Feneri - Ali Soysal

BANNER

StatCounter