Yazar Hakkında

20 Ağustos 2021, 13:22

Sel Felaketinden Etkilenen Balıkçı Barınakları Yenileniyor

Kastamonu'da sel felaketinden etkilenen balıkçı barınakları tekrar kullanılabilir hale getiriliyor.

 

Kastamonu'da sel felaketinden etkilenen balıkçı barınaklarının tekrar kullanılabilir hale getirilmesi için çalışmalar başlatıldı. İnebolu Özlüce Balıkçı Barınağında tarama faaliyetlerine başlandı.

 

Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürlüğü Twitter'dan, ''Sel felaketinden etkilenen balıkçı barınaklarımızı tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz. İnebolu Özlüce Balıkçı Barınağında tarama faaliyetlerine başladık.'' paylaşımında bulundu.

 

Alıntı: DENİZ TİCARET GAZETESİ

 

Yazarın Diğer Yazıları

Galataport İstanbul, Avrupa'nın LEED Platin Sertifikalı En Büyük İkinci Projesi Oldu

Açıldığı günden bu yana pek çok ilke imza atan Galataport İstanbul, kullanılan ileri inşaat teknolojileri, çevreye saygılı uygulamaları ve herkes için erişilebilir bir saha yaratması ile Amerikan Yeşil Binalar Konseyi (USGBC) tarafından geliştirilen LEED Sertifikası'nı Platin seviyesinden almaya değer görülerek Avrupa'daki LEED Platin sertifikalı en büyük ikinci proje, Türkiye'nin de LEED Platin sertifikalı en büyük projesi oldu.

30.12.2021 14:28:34

 

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Antalya'da Tedirgin Eden Görüntü

03 Mayıs 2021

Antalya'nın Kemer ilçesinde kıyıya kadar gelen zehirli ve istilacı bir tür olan balon balıkları sahildeki turistler tarafından cep telefonu kameralarıyla kaydedildi. Dün de Alanya sahiline gelen balon balıkları turistler tarafından görüntülenmişti.

TYF 2021 Techno 293, Techno Plus ve RS:One Türkiye Şampiyonası'nda Kazananlar Belli Oldu

13 Ekim 2021

Türkiye Yelken Federasyonu'nun 2021 yılı Faaliyet Programı'nda yer alan TYF 2021 Techno 293, Techno Plus ve RS:One Türkiye Şampiyonası 04-10 Ekim tarihleri arasında Urla-İzmir'de düzenlendi.

Acı Kaybımız

18 Ocak 2019

Portalımızın Genel Yayın Koordinatörü B. Hulusi Gürbüz'ün saygıdeğer eşi F. Zehra Başeğmez Gürbüz hayatını kaybetmiştir.

StatCounter