Yazar Hakkında

14 Eylül 2021, 14:29

''Geleceğim Sensin'' Projesi'nin ilk toplantısı yapıldı

 

Federasyonumuz, yelken sporunun gelecek nesillere sağlam alt yapı bilinci ile aktarılması ve sporumuzun artan bir ivme ile sürdürülmesi amacıyla üniversite eğitimini Spor Bilimleri Fakülteleri veya Beden Eğitimi Yüksek Okulları’nda gerçekleştirmeyi ve gelecekte üst seviye yelken sporcusu, yelken antrenörü veya yelken spor yöneticisi dallarında kariyer yapmayı planlayan gençlerimize yönelik bir gelişim, destek eğitim ve uygulama programı olan “Geleceğim Sensin” Projesi’nin ilk toplantısı 09-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirildi.Yarının milli ve olimpik takımlarını yetiştirecek, ülkemizin her yöresinde yelken sporunun ilerlemesini sağlayacak ve sporumuza yeni boyutlar kazandıracak insan kaynağına bugünden yatırım yapılması hedeflen projede ilk gün TYF Sportif Direktörü Fatih Özmen ve Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dr.Öğr.Üyesi Ayşe Meliha Canpolat’ın konuşmasıyla başlarken Geleceğim Sensin Projesi müfredat tanıtımı yapılmasının ardından TYF Laser Antrenörü Onur Derebaşı’nın sunumu ile devam etti.İkinci gün Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak’ın konuşması ile başlarken TYF Optimist Antrenörü Alican Selcik sunum gerçekleştirdi. TYF Sportif Direktörü Fatih Özmen ve Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dr.Öğr.Üyesi Ayşe Meliha Canpolat liderliğinde “İletişim” (Antrenör- Sporcu İlişkisi), “Spor Ahlakı ve Etiği” ve “Dünyada Yelken ve Yelkenin Geleceği” atölyeleri düzenlendi. Aday görüşlerinin alınmasının ardından “Geleceğim Sensin” Projesi’nin ilk toplantısı sona erdi.

 

Alıntı: TYF

 

 

Yazarın Diğer Yazıları

Marmara'yı Karış Karış İnceliyor

TÜBİTAK Marmara Araştırma Gemisi ve personeli her gün su örnekleri alıp, dipten çıkardıkları çamuru inceleyerek, su altındaki müsilajı kameralarla kaydediyor. Alınan numuneler gemideki laboratuvarda inceleniyor.

7.9.2021 15:58:06

Kasalar Dolup Taştı: İşte Balık Fiyatları

Denizlerde 15 Nisan'da başlayan av yasağı 1 Eylül itibarıyla sona erdi. Balıkçılar gece yarısı 'Vira Bismillah' diyerek ilk ağlarını suya attı. Saatler sonra avdan dönen balıkçılar Gürpınar Balık Hali'ne geldi. Teknelerin dönüşüyle birlikte Gürpınar Balık Hali'nde de hareketlilik yaşandı. Kasalarla hale alınan balıklar mezat usulü satışa çıkarıldı.

2.9.2021 12:44:15

 

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Dubai Uluslararası Tekne Fuarı 2022'ye Ertelendi

24 Şubat 2021

Dubai Uluslararası Tekne Fuarı, Covid-19 salgını nedeniyle 2022'ye ertelendi.

ÜYE GİRİŞİ

Yazarlar

Facebook

BANNER

Aytaç Gıda

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

Şok Market - Her Hafta Sürpriz Fırsatlar

BANNER

ŞDL Zincir Sanayi

BANNER

Profesyonel Gemi Modelciliği

BANNER

Deniz Eskisi | Deniz Antikacısı | DenizEskisi.com

BANNER

Denizaşırı Kışkırtmalar İhanetler ve Tarihi Gerçekler

BANNER

Eskiler ve Antikalar

BANNER

plastmore.com Plastmore - Meant for more

BANNER

Anadolu Feneri - Ali Soysal

BANNER

StatCounter