18.3 C
İstanbul
Cumartesi, Mayıs 25, 2024
spot_img
Ana SayfaYazarlarKristen Stewart Filmleri

Kristen Stewart Filmleri

Kristen Stewart Filmleri

ABD’nin Los Angeles eyaleti California’da dünyaya gelen güzel oyuncu Kristen Jaymes Stewart, birbirinden farklı filmlerde yer almıştır. 1999 yılında beyaz perde ilk buluşmasını gerçekleştirmiştir.

Seberg

Seberg filminde güzel oyuncu baş rolde yer almıştır. FBI tarafından yakın takibe alınmış Jean Seberg’in hayatından bir kesitin geçtiği filmde canlandırdığı karakter ile ünü Uluslar arası düzeyde bir şöhrete kavuşmuştur.

Derin Sular

Yaşanan oldukça büyük bir depremin ardından okyanusun en derinliklerinde yer alan bir laboratuvarda mahsur kalmış ve hayat mücadelesi veren karakteri canlandıran Kristen Stewart, kendisine karşı gelen tehditlere karşı devam eden hayat hikayesi filmde konu ediniliyor.

Charlie’nin Melekleri

Elizabeth Banks tarafından yönetilen filmde, 1976 yapımı gerçekleştirilen dönemin popüler dizisinden esinlenilmiştir. Carlie’s Angels karakterine can veren güzel oyuncu, Uluslar arası düzeyde olan güvenlik birimi adına çalışma gerçekleştiriyor. Oldukça heyecan dolu bir hikaye ele alınıyor.

Hayalet Hikayesi

Maureen kısa bir zaman önce ikiz kardeşinin ölümü ile büyük bir sarsıntı yaşamıştır. Yaşadığı gizemli olaylar ile sürükleyici sahneler gözler önüne serilmektedir. Personel Shopper başrol oyuncusu olarak yer aldığı filmde Kristen Stewart da rol almaktadır.

Cafe Society

1930’lu yıllarda yaşanan Woody Allen tarafından kaleme alınan film, Cafe Society ile Bobby Dorfman arasında geçen büyük bir aşk konu ediniliyor. Hollywood’da gitmesinin ardından sosyete arasına girerek ortalığı birbirine katarak New York’a dönmesine şahitlik edeceğiz.

American Ultra

Küçük bir kasaba içerisinde yaşam süren Mike ile kız arkadaşı Phoebe, hayattan umutlarını kesmiş ve sürekli olarak alkollü şekilde dolaşmaktadır. Bu ikili birbirini çok sevmiş olsa da, kız arkadaşından gizlemiş olduğu büyük bir sırrı bulunmaktadır. Mike daha önceden eğitim görmüş ve son derece ölümcül sonuçlara gebe ajanlık yapmaktadır.

 

Önceki Haber

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
37 HABERLER
Avatar photo
18 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
917 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar