13 C
İstanbul
Cuma, Şubat 23, 2024
spot_img
Ana SayfaGüncel HaberlerOptimist Milli Takım Aday Kampı 2 Duyurusu

Optimist Milli Takım Aday Kampı 2 Duyurusu

Türkiye Yelken Federasyonu 2023 Faaliyet Programı’nda yer alan TYF Optimist Milli Takım Aday Kampı 2, 25-31 Mart 2023 tarihleri arasında Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan B. B. Bodrumspor Yelken Kulübü’nün ev sahipliğinde gerçekleşecektir.

Kamp kafilesi 25 Mart Cumartesi günü saat 11:00’de B. B. Bodrumspor Yelken Kulübü’nde toplanarak kampa gireceklerdir. 31 Mart Cuma günü saat 16:00 itibari ile kamp sona erecektir.

Kampa Muğla İli dışından katılacak sporcuların tekneleri, direk takımları, salma ve dümenleri Türkiye Yelken Federasyonu tarafından verilecektir. Muğla İli içinden katılacak sporcuların ise kendi malzemelerini kullanmaları gerekmektedir.

TYF teknelerini kullanacak sporcuların yanlarında getirmeleri gereken malzemeler aşağıda belirtilmiştir:

Yelken,

Giz baskı sistemi, arka yaka, palanga, gırcala, rüzgar gülü,

İskota ve makaralar, 2 adet U kilit

Kelepçe,

Yeke uzatması,

Çamçak ve padıl,

Yüzer Baş ipi,

3 adet Güvenlik balonu,

Kişisel deniz kıyafetleri.

 

Sporcuların kara antrenmanlarına uygun spor kıyafetleri ve teorik eğitimler için gerekli defter ve kalem malzemelerini de getirmeleri gerekmektedir.

Sporcuların okul eğitimlerinden geri kalmamaları adına kamp süresince her akşam minimum 1 saat ders çalışma zamanı olacaktır. Tüm sporcuların okul eğitimlerinde kullandıkları kitap, defter vb. materyalleri yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Konaklama ve yemek bedelleri TYF tarafından karşılanacak ve bu konu ile ilgili bilgiler daha sonra ilgili kulüp antrenörleri ile paylaşılacaktır.

Kamp TYF Optimist Antrenörleri Alican Selcik (+90 545 836 41 51) ile Gökhan Durkal (+90 552 457 47 11) gözetiminde gerçekleştirilecektir.

Kampa antrenör olarak Serdar Çiçek (B.B. Bodrumspor Kulübü) , Bilgehan Türkmen (İstanbul Yelken Kulübü) davet edilmiştir.

 

KAMP KADROSU

FİKRET TACAR –  (FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ DOĞUŞ YELKEN)

SADRİHAN SUER – (B. B. BODRUMSPOR KULÜBÜ)

DEVİN ÖZSÖZ – (FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ DOĞUŞ YELKEN)

ALİ POYRAZ ÖZDEMİR –  (GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ)

CAN ÇAÇUR – (FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ DOĞUŞ YELKEN)

MEHMET ERKUT BUDAK – (İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR)

FARUK TİMUR GOÇA –  (GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ)

TAYFUN TÜRK – (B. B. BODRUMSPOR KULÜBÜ)

DERİN KUZEY BAŞLIĞ – (FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ DOĞUŞ YELKEN)

ACAR RÜZGAR KÖKLÜ – (FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ DOĞUŞ YELKEN)

DENİZ SÜVARİ – (GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ)

CENGİZ EREN GÜVENÇ – (YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ)

TAN GÜNEÇ – (YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ)

ASRIN HEPBAYRAKTAR – (FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ DOĞUŞ YELKEN)

TUNA KAYA – (TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS SPOR KULÜBÜ)

KAYA OSMAN ÜNER – (İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ)

YASEMİN YIKICI – (FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ DOĞUŞ YELKEN)

DERİN BARTAN – (YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ)

LALE ŞİRİN GOÇA – (GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ)

ARİELA RUDKOVSKAYA – (YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ)

MELİS BOLAT – (TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS SPOR KULÜBÜ)

EKİN DERİNDERE – (İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ)

DERİN DEĞİŞEN – (ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ)

ECE ÇALDAĞ – (İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ)

Alıntı TYF

 

Önceki Haber

 

Son Eklenenler
- Reklam -

Çok Okunanlar